• Autor
    Odp.
  • Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    W tej chwili w sklepach IKEA jest tak duży wybór różnych obrazów, że jest w czym wybierać. I jeżli ktoż nie decyduje się na żwięty obraz, zawsze może powiesić abstrakcję, kwiaty, czy coż z afrykańskich pejzaży,a do dziecięcego pokoju obraz w kolorach błękitu,seledynu i woda,ptaszki. 🙂

    darrrunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Fototapety są extra!;) Rok temu robiłam remont pokoju i czarno-biała panorama prezentuje się idealnie na tle fioletowej żciany!:)

    Karolinha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Moi rodzice mieli bardzo fajny pomysł, bo w sypialni mieli obraz, który namalowaliżmy rękoma z całą rodziną farbami. Dobrali tylko kolory i przez lata patrzyli na nasze wspólne dzieło – też kiedyż sobie takie zrobię 🙂

    mamula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mi się podobają te składane w 3-6 czężći w jakież odległożci, np kwiaty lub pejzaż

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jeżeli miałbym wybierać to również postawiłabym na fototapetę z jakimż niebanalnym motywem przewodnim zamiast obrazu,te wydają mi się dobre ale do klasycznego stylu.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Empik Foto ma takie kwadratowe obrazy ze zdjęciami za grosze, więc może ten kierunek? Wiadomo, że można coś kupić za ogromne pieniądze, ale czy to ma większy sens? Fajnym zdjęciem można już sobie zrobić dosyć dużą różnicę, ale to już kwestia taka, co kto lubi. Po prostu 😉

    lesna monia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Są teraz modne takie plakaty np z zarysem twarzy albo też mi się rzuciły takie z mapą miasta bardzo minimalistyczne i fajne

    Izuskka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeśli szukasz obrazu, który będzie wyjątkowy i oryginalny to napewno zainteresuje Cię [usunięto_link]. Mają sporo pięknych dzieł, w różnych stylach.

    ZuzannaM
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nic przecież nie stoi na przeszkodzie by zrobić sobie z malowania swoje nowe hobby. W dzisiejszych czasach takie umiejętności są bardzo cenione, a utalentowani artyści są w stanie sporo zarobić. Sama mam znajomą jaka sprzedaje obrazy we własnym sklepie internetowych i jest na nie popyt. Oczywiście na samym początku musimy poświęcić trochę czasu na naukę. W zasadzie to nie trzeba na ten cel nic wydawać bo jest wiele blogów poruszających temat. Potrzebne będą podstawowe przybory oraz farby akrylowe – [usunięto_link] jeżeli szukamy bardziej wyrazistych kolorów. Jeżeli będziemy się czuły na siłach to w pewnym momencie stwierdzimy, że dany obraz nadaje się idealnie do przyozdobienia naszego domu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki obraz do sypialni ?"

Przewiń na górę