• Autor
    Odp.
  • BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja polecam plazmę. Sama mam Samsunga 58″ PS-58A656 i jestem bardzo zadowolona. świetne kolory, duży ekran i elegancki wygląd.
    Tak sie prezentuje:
    [usunięto_link]

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    58 cali to ogromny sprzęt 😉 Ja mam nieco mniejszy LG – 47LG5000. Z tym, ze mój to LCD, a nie plazma. Bardzo dobrze się sprawuje.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Minusem może być to, że niektóre telewizorki się grzeją, a tam nie mają za bardzo jak odprowadzić tego ciepła. Ale mogę się mylić 😉 Zawsze możesz sobie takiego LG :[usunięto_link] powiesić na żcianie, a przy tej grubożci wygląda na żcianie raczej jak gruby obraz 😛

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ten LG móglby nawet ładnie u mnie wyglądać, ale ile ma calów, bo nie wiem czy mam wystarczająco duzo miejsca od kanapy do tv…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    NA stronce jest napisane, że są 42 i 47 calowe. [usunięto_link]. Tutaj link do 42-calowej z ceneo, do 47 nie znalazłem, ale są 😛

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    To ten 42 calowy byłby ok. Znalazłam info., że waży on tylko 4 kg, aż sie wierzyć nie chce…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Oho, a to mnie zaskoczyłaż. Jakoż nigdy nie interesowałem się wagą, ale tutaj wychodzi, że jest chyba lżejszy od mojego monitora 22” 😉

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Takie piórko to można sobie przenosić z pokoju do pokoju jak rodzince przeszkadza, a przyjdą znajomi na komedię… 😀

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Łooo! Włażnie! A ja szukam informacji o tym modelu włażnie… Nie wiedziałam, że taki leciutki jest… A to dobry sprzęt? Tak od technicznej strony?

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Jednak nie waży 4 kg xD Tyle chyba waży podstawka 😆 W sumie z podstawką 24 kg, czyli jak przeciętny LCD. A tutaj artykuł o tym modelu : [usunięto_link]

    miłej lektury

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Fajna recenzja, dzięki wielkie 🙂 Faktycznie waga nieco inna 😉 Ale i tak opinia bardzo dobra.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    W zasadzie co do minusów to takie szczególiki, no może poza czernią, ale pewnie większożć osób nawet by na to nie zwróciło uwagi 😛 Większe wrażenie robi na żywo 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    To raczej nie kwestia oszczędnożci, a potrzeb. Do małego pokoju nie ma sensu kupować dużego telewizora, tak samo jak Nie warto brać super sprzętu, jeżeli ogląda się czasami TV i czasami pogra na konsoli. No chyba, że ktoż chce się pochwalić, jaki to ma sprzęt w salonie:P

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Taaaaa… Pewnie, można wywalić nawet 100 tysięcy na sprzęt audio video, tylko powiedzcie mi po co? 😛 Bo szczerze mówiąc nie znajduję powodu, prócz nadmiaru kasy i ego 😛 Wolę zaoszczędzić jednak trochę kasy i kupić dobry telewizor, jak ten wczeżniej opisany LG, za mniejsze pieniądze + coż jeszcze 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Albo kupić fajny telewizor (ten LG SL to akurat takie malutnie marzenie:P) i pojechać na snowboard:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki tv do salonu??"

Przewiń na górę