• Autor
    Odp.
  • Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    chcemy kupic nowy tv do salonu…dziewczyny doradzcie jaki jest elegancki amjednoczesnie..dobry tecnicznie jesli choc jedna jest która sie tu zna…napiszcie jaie macie tv??nie wiemy czi inwestowac w plazme czy raczej pozostac przy lcd..

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja za bardzo się nie znam ale… ale osobiżcie mam malutkie mieszkanie a w jednym z pokoi na 1/3 powierzchni stoi wielki krowiasty telewizor.

    gdybym tylko miała kaskę kupiłabym plazmę i powiesiła na żcianie – praktyczne, wygodne.

    Umbra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam:)ja mam teraz nowy telewizorek art design nazywa sie bardzo ,ladny model ma żwietna linie no i jest tez funkcjonalny ładnie odbiera myżlę ze ten model ładnie prezentował by sie w salonie tak myżlę:)

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    W dzisiejszym dodatku do Gazety Wyborczej jest fachowa porada jaki telewizor jest najbardziej odpowiedni, w skrócie.. w warunkach domowy znacznie lepiej prezentuje się plazma ze względu na głębie kolorów (które w LCD są zbyt jaskrawe i obraz może się nam wydawać „niezwykle ostry i nienaturalnie żwiecący’), poza tym wielkożć ekranu należy uzależnić od odległożci, z której zamierzamy oglądać telewizje („42-calowy telewizor najlepiej sprawdzi się, gdy będziemy siedzieli ok. 3-3,5 metrów od niego”), zaznaczono też również, że trudno znaleźć plazmę mniejszą niż 40 cali ze względu na technologię jej wyrobu (zatem do małych pomieszczeń pozostaje kupić jedynie LCD), z kolei LCD rzadko są dużych rozmiarów, gdyż wytwarzanie ich jest bardzo kosztowne, czyli do dużych pomieszczeń warto kupić telewizor plazmowy 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja osobiscie wolalabym na scienie miec tv LCD najlepiej 42 lub ciut wyzej calowy , poniewaz jest o tyle lepszy od Plazmy ,ze nie szkodzi tak na oczka i lepiej sie w nim oglada.Plazma zreszta to juz zabytek 😉 LCD ma lepsza jakosc i marzy mi sie taki w domku swoim keidys tam.. 😉 Hihi ale mam marzenia 🙄 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Moi rodzice mają w pokoju telewizor LCD hmmm ale nie wiem ile ma cali…w każdym razie jest fajny,płaski i super wygląda 😀 ogląda się na nim tez dobrze,więc ja polecam taki własnie 😀 to ponoć telewizor „jutra” 😉 bo u mnie to jest taki normalny przeżytek…ale działa,można na nim oglądać więc jest ok 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Warn super maja Twopi rodzice 🙄 Dadza mi ogladnac jeden film na nim ? hihi 😉 😛 napalilam sie ostatnio na telewizor LCD i z czsem kto wie mzoe sie dorobie ekidyyys hihi 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Na pewno Ci pozwolą tylko uprzedz ich wczeżniej kiedy wpadniesz 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Na pewno Ci pozwolą tylko uprzedz ich wczeżniej kiedy wpadniesz 😉

    😆 😆 Hihihi dobra Anka to szykuj wejscie tigerki bo bedzie rzut na TV LCD hihihi Nie no dobra odbija mi cos ostatnio 😛 😉 A wogole to witaj ponownie na forum! 😉 Nie bylo Ciebie przez tydzien? 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A wogole to witaj ponownie na forum! 😉 Nie bylo Ciebie przez tydzien? 🙄

    Ano chwile mnie nie było,bo w Kożcielisku na melanżu byłam 😈 😉

    Katsumo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    chcemy kupic nowy tv do salonu…dziewczyny doradzcie jaki jest elegancki amjednoczesnie..dobry tecnicznie jesli choc jedna jest która sie tu zna…napiszcie jaie macie tv??nie wiemy czi inwestowac w plazme czy raczej pozostac przy lcd..

    Plazmówki nie mają chyba zbyt długiej żywotnożci;) Lepiej kupić porządny hdtv w tym momencie 😉

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    moi rodzice maja w salonie plasme LG 52 cale!!! jest ogromny i wisi na scianie, ale ja z moim mezczysna mamy w pokoju lcd 32 cale , nie jest zbyt duzy ale sprawdza sie w 100% jest robiony przez firme SHAPR, jest to jedna z najlepszych firm jesli chodzi o telewizory, ponie3waz jest to japonska firma. Telewizory sharp produkowane sa na jakosc a nie na ilosc tak jak np. samsung. poraco polecam SHARP!!!

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Moi znajomi zdecydowali sie na cos takiego:
    [usunięto_link]
    Dla nas to na razie zbyt duzy wydatek :(( Ale super sprzet, swietnie sie oglada. Mam nadzieje, ze moze kiedys 🙂

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Długi czas zastanawiałam się nad wyborem tv, ale ostatecznie wybór mój też padł na samsunga 40″” . W necie ceny wahają się 3,5-4 tys., ale poczekam z tym do przeprowadzki, nie przezyłabym gdyby porysowali czy potłukli mi takie cudo 😀
    Ubawiło mnie za to takie rozwiązanie…
    [usunięto_link]

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    phi… ja tam zadowalam się lcd’kiem 26″ novema za półtora tysiaka… 🙄

    😉
    jak na swoją klasę ma dużo lepsze parametry od samsungów, philipsów i innych takich. a jak się podłączy do niego kompa… mrau…

    moi teżciowie mają z koliei jakąż taką wypasioną krowę plazmową ze 40″… fajne, ale osiem patyków za tv to nie na moją kieszeń…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki tv do salonu??"

Przewiń na górę