Jakie auto rodzinne?

  • Autor
    Odp.
  • Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    A jaki budżet w ogóle posiadacie na ten cel? Bo Opel Corsa to za mały samochód aby służył jako rodzinne auto,proponuję coż większego i bardziej komfortowego:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Wg mnie typowo rodzinnym autkiem jest Renault Scenic lub Citroen Xsara Picasso 🙂

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Jechałam nimi , faktycznie wygodne i pakowne.

    bluro
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    jesli bezpieczeństwo to tylko stare pancerne volvo np v70 🙂
    sam smigam 440 stare ale jare 😛

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    My mamy Renualt Scenic ale przymierzamy się do zakupu drugiego autka i mąż coż wspominał o Mazda3 – że ponoć pojemny a do tego niezły czekajcie jak to powiedział design !!!!! Co Wy na to?????

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    No… w testach Auto świata wyżej niż Honda Civic. Wiem, bo mój facet strasznie się nią zajarał i wybiera się na jazdę próbną. Mnie też się to auto podoba – nowoczesne, stylowe i sprytne. Nie miałabym nic przeciwko posiadaniu takiego egzemplarza. 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    no i nie zapominajcie że Mazda 3 to jedno z najbardziej niezawodnych aut na rynku, a przecież to się liczy przy zakupie auta, w sumie nie dziwię się, że Twój facet zwrócił uwagę na Mazdę 3 to naprawdę bardzo fajne, designerskie auto.

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    o widzę, że nie tylko faceci orientują się w tym jakie auto jest dobre – ja nie miałam pojęcia że ta Mazda3 budzi takie pozytywne emocje

    mburza89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    U nas autko rodzinne to Hyundai I30 w wersji CW

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    o widzę, że nie tylko faceci orientują się w tym jakie auto jest dobre – ja nie miałam pojęcia że ta Mazda3 budzi takie pozytywne emocje

    Mazda 3 to stylowe auto więc nic dziwnego, że podoba się i kobietom i mężczyznom, chociaż jak wiadomo kobiety bardziej zwracają uwagę na design, ale akurat Mazdzie nie można nic zarzucić jeżli chodzi o wygląd.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Z jednej strony tak,ale z drugiej Mazda 3 bardzo rdzewieje i ma słabe blachy,co w przypadku trzymania autka pod chmurką może się źle skończyć. Trzeba ją po prostu zakonserwować.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie auto rodzinne?"

Przewiń na górę