*!!!*JAKIE BUTY DO SUKIENKI?? POMOOOCYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor
    Odp.
  • PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Za niedługo postaram się zrobić fotkę i tu wstawić, ale już teraz Was proszę o pomoc 😉
    Idę za tydzień na wesele, kupiłam już sukienkę, tyle, ze niewiem, jakie buty będą do niej pasowały… 🙁

    Jej opis:
    przed kolana, czarna, nie rozkloszowana, ciekni materiał, na cienkich ramiączkach, z haftowanymi czarnymi kwiatkami, odcinana pod biustem czarną, lżniacą, długą wstążką, zakończona 4-oma falbankami.
    Niewiem, czy nie będą do niej pasowały słynne szpilki, ktore ma chyba każda dziewczyna ~~> czarne,za szpicem, i z takim paskiem woół kostki do zapinania {wiecie, o co mi chodzi :-)}
    Moja koleżanka mówi, ze one są już niemodne i powinnam sobie kupić inne.
    Oj, niewiem co mam robić, bo został tylko tydzień.
    postarajcie się mi pomóc narazie na podstawie samego jej opisu, a ja spróbuję zrobić fotkę 🙂
    Pozdroooofffka ;*****

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…. więc albo sandałki srebrne np i do tego srebrna torebeczka,albo czarne szpilki,tylko takie wsówane,bez żadnych zapinań 🙂

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    A takie szpilki ze szpicem czarne, z zapięciem koło wokół kostki nie są już modne i sie nie nadają? 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czy modne… hmmm na pewno juz nie noszone.Tzn nie przez wszystkich.Osobożcie mam dwie pary takich szpilek,ale ich juz nie noszę(bo mam inne,ładniejsze 🙂 ).Powiem Ci,że pasowałyby do takiej sukienki a ciągle w sklepach jest pełno takich butów,więc nie byłabyż jakims wybrykiem natury gdybys zdecydowała się jednak włożyc takie buty.Słyszałam,ze to klasyczne buty i modne są zawsze.Więc jeżli jest Ci w nich wygodnie to żmiało mozesz je założyc 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie noszone??Warnus no co Ty!:D Ja wlasnie uwielbiam takie bhuty szpilki czarne zapinane z czobkiem.Moim zdaniem takie buty do wszystkeigo pasuja ,nawet do sukienki! Srebrne szpilki ze srebrna torebka jak WarnGirl pisala tez mi sie podoba i pasuje do czarnej sukienki jak nic! 😆 🙂

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Czarne szpilki sa chyba ponadczasowe i nie moga wyjsc z mody tak jak mala czarna

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    No włażnie ta moja sukienka jest coż tak jakby mała-czarna, hehe 🙂
    więc moze będą pasować…
    ajć, niewiem już sama 😕

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja bym kupiła sobie do tej sukienki jakież zgrabne sandałki na wysokim obcasie. W końcu po to jest lato żeby takie włażnie buty zakładać.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moim zdaniem kup sobie takie buty jakie ci sie przydadza potem..
    wesele to tylko 24 albo 48 H wiec but ma byc wygodny..
    tak jak ja sobie kupilam w tamtym roku złote na paseczkach. optarly mnie lezaly w kacie i moze bylam w nich z 6 razy..
    a w takich czarnych ze szpicem i paseczkiem… to zawsze mozna wyjsc 🙂

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Czyli Wy ubrałybyżcie sobie takie szpilki do takiej sukienki ?
    No włażnie oprócz tego, że jest to typ małej-czarnej, to jest taka jakby „letnia” więc na pewno szpilki będą pasować?
    Sorry, że tak Was męczę 🙂

    martunia_przemyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witajcie Drogie Panie!
    Chciałam się z Wami podzielić stroną z bardzo ciekawymi bucikami !
    ********************
    Moje ulubione to czerwoniaste szpile, polecam !

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Byłyby niezłe gdyby miały nosek o połowę krótszy 😛

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Masakra,co to za kajak 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " *!!!*JAKIE BUTY DO SUKIENKI?? POMOOOCYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Przewiń na górę