****jakie dodatki do sukienki??****

  • Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    hmmm…kolczyki czerwone pasują tak samo jak jakiż naszyjnik albo korale, bransoletka…ale czy czerwona torebka i buty to chyba zbyt ostro, byłoby pstrokato tak jak z białym…

    Na komunii w tym roku miałam czarno-białą sukienkę (w krateczkę taką drobną), do tego miałam białe bolerko, czarne buty i czarną torebką a biżuterię czerwoną i wyglądało super 🙂

    Z kolei w zeszłym roku na weselu miała czarno-białą sukienkę (białe mazy) czarne buty i torebkę, a reszta dodatków była biała 🙂

    Julla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    zastanów się nad tzw. mysim kolorem 😀 sukienka ma takie odcienie więc buty i torebka w tym kolorze powinny pasować 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    delikatne srebrne kolczyki, srebrny lanuszek na nadgarstku.

    buty czarne, torebka czarna i malutka. moze w stylu retro.

    i to wszystko.

    bajaderka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ależ piękna sukienka, też wybieram się na wesele (koniec października) i szukam inspiracji, bo nie bardzo wiem, jak się ubrać. Bo to raczej będzie już zimno, więc mam tylko buty “ czarne szpilki. Na Twoim miejscu uważałabym z dodatkami, bo sukienka jest wzorzysta, więc buty i torebka według mnie powinny być gładkie “ czarne (nie wiem, czy nie za ciemne), szare albo takie mysie, jak mówi Julla. Biżuterię wybrałabym prostą, dużą, jasną, i raczej jakiż jeden akcent, np. wielki pierżcionek albo kolczyki. Ja upatrzyłam sobie: [usunięto_link] i wydaje mi się, że coż w podobnym stylu by pasowało do tej sukienki. Daj znać, co wybrałaż.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    A co można dołączyć do takiej sukienki – merg.pl/product-pol-108806-Sukienka-na-zakladke-z-paskiem-granatowa.html Jakie dodatki się tutaj sprawdzą? Bo szczerze mówiąc – nie mam pomysłu. Chyba coś na szyję, co nie? A więcej? Trudno powiedzieć… 😉

    Mallgorzata
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zdecydowanie polecam [usunięto_link] , to coś co możesz dopasować do sukienki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ****jakie dodatki do sukienki??****"

Przewiń na górę