• Autor
    Odp.
  • szatynka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Witam,

    Mam bardzą jasną karnację i sporo pieprzyków!! Czy opalanie w solarium będzie dla mnie szkodliwe ❓

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    jak zaczniesz chodzic do solarium ,to po jakims czasie zrobi ci sie jeszcze wiecej pieprzykow … 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Mysle,ze nie ale musisz sie przekonac. Idz najpierw na 5 czy 10 minut i zobaczysz jak zareaguje Twoja skora. Moim zdaniem karnacja nie ma znaczenia,to zalezy od skory.

    Co do pieprzykow….one w niczym nie przeszkadaja. Ja tez mam mnustwo pieprzykow,chodze jednak regularnie do solarium i wcale nie mam ich wiecej.

    Mam kolezanke,ktora po solarium jest cala w malenkich piegach,ale gdy skora przestaje byc czerwona one znikaja.

    Inna zas kumpela nie moze sie opalac bo jej krwinki pekaja.

    Wszystko zalezy od skory.

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Dozuj sobie sesje w solarce. Zapytaj kobiety co tam siedzi – ona będzie wiedziała. Tylko do końca się nie sugeruj bo niektóre chcą po prostu zarobić. Rozwaga na miarę złota.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Jeżeli Twoja skóra jest naprawdę jasną karnację powinnaż dozować sobie czas spędzony w solarium, bo może się to źle skończyć. Ale moim zdaniem solarium to zabójstwo. W późniejszym wieku będziesz miała skórę jak pomarszczone jabłuszko. I tyle przyjdzie z tego, że chodzisz na solarium. A jasna karnacja wcale nie jest zła. Bardzo estetycznie i ładnie to wygląda. Więc się jeszcze raz zastanów.

    88888
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja tez mam mase pieprzykow i jasna karnacje.
    jedynym wyprobowanym przeze mnie sposobem jest melanotan2.

    nie chce mi sie juz pisac co to… jak to…

    wpisz na youtube melanotan2 i dużo się dowiesz.

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    A ja mam takie pytanie? Mam bardzo jasną karnację i nigdy nie była na soliarium . Na ile minut powinnam pójżć?

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Przy jasnej karnacji, pierwszy raz 8 minut to chyba troszke za dużo 😉 wiem cos o tym. Ja zaczęłam od 4, a potem o kilka minut więcej 😉 wogóle zaczynałam od stojącego solarium ale jakoż nie działało na mnie i przezuciłam sie na leżące 😉

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Dermatolodzy uważają, że przy takiej cerze opalanie jak najbardziej niewskazane – masz za dużo pigmentu i za dużo słońca, co widać w postaci pieprzyków. Opalania powinnaż więc niestety unikać – nawet na słońcu w miarę możliwożci zakrywać ciało i smarować się filtrami.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Skoro masz bardzo jasna karnację to po co chcesz iżć na solarium? Nie wiem ale wydaje mi się, ze jestem w DUŻEJ mniejszożci sądzić, że opalanie nie jest niczym fajnym, bo postarza skórę, niszczy ja i może nam przysporzyć wiele innych kłopotów. Skoro masz szczężcie mieć taką fajną skórę to zadbaj o nią i zacznij ja lubić 🙂

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja też zawsze miałam jasną karnację i sporo pieprzyków chodzę na solarium od czasu do czasu i nie mam więcej pieprzyków niż na początku, ale wolę słońce od solarium.

    kasiaamazonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jak można chodzić na solarium. Dziewczyny oszczędzajcie się… po kilku latach skóra zrobi się wysuszona i pomarszczona. Opalanizna może wygląda dobrze ale w poźniejszym okresie na pewno odbije się na zdrowiu.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Opalanie w solarium po prostu jest szkodliwe a dla skóry jasnej jeszcze bardziej 🙂 Ale teraz jest ładne słonko to może zrezygnujesz jednak z opalania w solarium i kupisz sobie jakis dobry krem z filtrem typu [usunięto_link] , potem zmniejszaj pomału filtr i będzie ok, ale może z solarium zrezygnuj. Jeszcze ewentualnie opalanie natryskowe.

    nikit4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    My jesteżmy zakochanie w pielęgnacji słonecznej eva sun. W zeszłym roku na wakacjach ich używaliżmy i było super. Oczywiżcie trzeba pamiętać, że w pierwszych dniach używamy wysokich SPF, a później powoli schodzimy w dół.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    zawsze taka skora nie lubi opalania, musisz uzywac wyzszych filtrow i raczej unikac solarium. no i nie zapomnij o kontroli u dermatologa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jasna karnacja"

Przewiń na górę