• Autor
    Odp.
  • Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    jest prawdopodobieństwo, że od opalania mozesz mieć jeszcze więcej pieprzyków, także ja bym nie ryzykowała 😉

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja byłam pierwszy raz na solarium na 8 minut pamiętam chociaż było to dawno… teraz już na ok 15 minut 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Z pieprzykami udaj się do dermatologa – on poradzi ci czy powinnaż się ich pozbyć przed rozpoczęciem opalania. A co do jasnej karnacji to zadbaj, żeby w twojej diecie było dużo betakarotenu (poza marchewkami znajdziesz go np. w oleju rzepakowym) – poprawi koloryt skóry i ułatwi opalanie.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Również miałam problemy z opalaniem, więc po prostu stosuję kosmetyk brązujący. Ziemia Egipska IKOS wystarczy dla naturalnej opalenizny. A jak wyglądało moje opalanie dotychczas? Nieestetyczne plamy i ogólnie kiepski wygląd. Takie „ja” mi nie odpowiadało.

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Ja mam jasną skórę i spory problem z opalaniem, dlatego chcę pojechać za granicę w tym roku wybieram się do Hiszpanii, aby wypocząć i troszkę się opalić… ciekawe czy mi sie to uda.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    anita sama zmiana klimatu nie wpłynie na Twoją skórę pod względem szybkożci opalania 🙂 Tak jak pisałam wczeżniej – zadbaj, żeby w Twojej diecie przed wyjazdem było dużo betakarotenu – jedz marchewki, dodawaj olej rzepakowy do potraw itd. – to bardzo ładnie wpłynie na to jak się opalisz na wyjeździe 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jasna karnacja"

Przewiń na górę