jestem chora z zazdrożci

  • Autor
    Odp.
  • blania
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam wszystkich!Może zacznę od tego że jestem mężatką 13 lat po żlubie mam 2 dzieci sprawa jest mianowicie taka że od pewnego czasu mój mąż pracuje z pewną młodą (21lat) dziewczyną on(39lat) niestety nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja on nie ukrywa tego że ona mu sie podoba nawet bardziej niż przyzwoitożć nakazuje mówi że ją lubi ,że jest ładna,utalentowana.odwozi ją po pracy do domu i ciekawi go jaka jest w łóżku..Nie wytrzymuje już tego naprawde trwa to 2.. lata..ona ma teraz romans z żonatym kolegą z pracy ,co oni wyprawiają to sie nawet opsać nie da ,seks w samochodzie na parkingu .podczas przerwy w łazience itp.Mój mąż jest tym zafascynowany nie uważa tego za nic niestosownego „przecież takie rzeczy sie zdarzają”czasami myżle że on jest o to zazdrosny że to z tym kolegą sypia a nie z nim..ona ma zresztą bardzo niaciekawą pszeszłożć,dziecko z narkomanem, próbe samobójstwa,nie mam już siły na nią patrzeć ani oniej słuchać,moje małżeństo i nie tylko moje wisi na włosku..z mężem rozmawiać nie umiem..poddaje sie..Co robić?Mam kontakt z tą zdradzaną żoną może jej powiedzieć to razem coż wymyżlimy ale to raczej głupi pomysł..

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Ale oprócz tej sytuacji macie jeszcze jakież problemy? Sprzeczacie się ciągle i kłócicie? Wiesz faceci czasem dużo gadają, ale to nie znaczy że od razu musi Cię zdradzić…

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    póki gada to ja bym się nie bała… gorzej jak zamilknie… i zacznie znikac… dluzej pracowac…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Witam wszystkich!

    hej, Blania 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Co robić?Mam kontakt z tą zdradzaną żoną może jej powiedzieć to razem coż wymyżlimy ale to raczej głupi pomysł..

    uwiedź swojego męża, że aaaaszszsz :-

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No szczerze przyznam, że nie za ciekawa ta sytuacja. Twój mąż nakręcony, a laska w ogóle bez oporów… Nie wiem co ci doradzić…

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Czasem nie w warto coż komuż mówić, że się wie ze np. mąż zdradza Twoją koleżankę, a Ty to wiesz. Może zaszaleje sobie parę razy z kochanką, znudzi mu się ta fascynacja i wróci do żony i będzie super mężem z tajemnicą, ale ważne że będą szczężliwi nadal, pomimo jego zdrady. Bo czasem nie warto wiedzieć ze było się zdradzanym, lżej się żyje, nie przychodzą wtedy żadne powody do kłótni ani nic eis nie „wyrzyguje” komuż.
    Ale czasem warto powiedzieć prawdę. Więc sama zadecyduj czy chcesz powiedzieć to tej kobiecie. Możesz anonim wysłać ze zdjęciami jej męża i kochanki. itp. Ale jeżeli ona jest szczężliwa to czy warto, a może przystaje na takie wyskoki, byle mąż kasę przynosił taki rodzaj małżeństwa z rozsądku. Sama znasz ta rodzinę więc zadecyduj czy powiedzieć wprost czy jakież anonimy wysyłać lub tym podobne.
    Co do Ciebie, hmmm.. a czy u was się coż zmieniło na gorsze np, seks za rzadko uprawiacie, albo Ty za mało seksowna jesteż w stosunku do męża. Bo po tylu latach pożycia może się coż znudzić w małżeństwie. I wtedy moralnożć idzie na bok a wkraczają pokusy w nasze życie. Myżlę, że może i coż między nimi było i teraz sobie słodko wspomina mówiąc Ci ze ma wizje seksualne z nią, że niby ciekawi go jaka jest w łóżku, może przez taki insynuację usprawiedliwia sam siebie przed samym sobą, (takie wiesz ze niby mówisz a ukradnę ci te kwiaty a w myżli wiesz ze to zrobisz więc już się zawczasu sama przed sobą usprawiedliwiasz by było Ci lepiej taka HIPOKRYZJA). Ta kobieta go fascynuje i tu górę bierze jego samczy instynkt a nie MORALNOśĆ MAŁŻEŃSKA. powiedz mu, że odchodzisz od niego zobaczysz jak reaguje, albo powiedz ze ktoż cię zaczepia, kup sobie sama kwiaty a powiesz ze dostałaż Zobacz czy będzie zazdrosny. On przechodzi kryzys seksualny, chce nowego ciała i dlatego ona go kręci. To jest NIENORMALNE i ty tego nie możesz tolerować

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja mam identyczne zdanie na ten temat,a sytuacja nie jest normalna. Jesteż jego żoną i powiedz mu o tym,że czujesz się zazdrosna i wygarnij mu to jak się zachowuje. Inaczej nie przywrócisz go do pionu.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]

    Przez Twoja zazdrosc i podejrzenia sie popsuja Twoje stosunki z mezem. Moze lepiej napisz jakie wy wyprawiacie „szalone” rzeczy, skoro to co robi tamta dzieczyna to nic normalanego ???
    Moze poza tym ze tamten facet jest zonaty.

    Solek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jeżli zazdrożć ma swoje granice to nawet dobrze.

    Facetów jak ktoż jest o nich zazdrosny, bo to dodaje im wiary w siebie. Z kobietami z resztą jest podobnie.

    Ale jeżli to jakaż obsesja, to z takiej zazdrożci zawsze wynikają tylko kłopoty.

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Na początek porządnie bym opierniczyła męża, że w ogóle myżli gada o tej małolacie. A potem przystąpiłbym do działania. Kup sobie jakąż mega seksowną bieliznę i zrób mężowi prawdziwe show w sypialni, a gwarantuję ci, że zapomni o tamtej. I pamiętaj facet jest prostu jak budowa cepa 🙂

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    myslę, że nie ty jedna masz tym problem

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Sama sobie coż ubzdurałaż. Skoro fascynuje go seks w samochodzie to poszalej z nim 😉 Zadbaj o sobie i nie płacz jak zakatarzone dziecko 🙂 Pamiętaj ,że meżczyźni bardziej się zakochują od kobiet. Daj mu tylko coż nowego. Jak w pewnym momencie jesteżcie ciągle w tym samym miejscu to jest jak jest. Mózg zawsze jest pazerny nowych dożwiadczeń oraz emocji. Nie myżl o niej, myżl o sobie.

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    to tez jest rozwiązanie, spraw aby myslał i fantazjował o Tobie nie o innej

    zebraczKaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bym mu kazala wybierac…

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Wiem z dożwiadczenia, że delikatna zazdrożć jest wskazana, ale chorobliwa zniszczyła już niejeden związek.Nikogo siłą przy sobie się nie zatrzyma – to wtedy nie jest żadna miłożć,tylko męczarnia. Zaznaczyć należy,że jeżli w związku nie ma lojalnożci,szczerożci,kompromisu,że nie wspomnę o wiernożci – związek nigdy nie przetrwa. Każde najmniejsze problemy należy rozwiązywać od ręki,bo z małego nie rozwiązanego problemu urożnie olbrzym,którego w żaden sposób rozwiązać się nie da.W związku obie strony muszą dawać od siebie wiele,nie należy oczekiwać od kogoż czegoż,czego samemu się nie jest w stanie ofiarować. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jestem chora z zazdrożci"

Przewiń na górę