Jestem oziębła, czy to choroba?

  • Autor
    Odp.
  • meg01
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Mam 32 lata do tej pory nie miałam satysfakcji ze zbliżenia. Przez to czuję się zniechęcona i mam problem z utrzymaniem związku. Czy rzeczywiżcie jest coż takiego jak punkt G ?

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    seksuolog poradzi 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ale nigdy nie miałaż orgazmu tylko podczas stosunku czy w ogóle nigdy w życiu?

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    jednym coż przychodzi łatwiej, innym trudniej. Tak na ucho powiem, że większożć kobiet nie wie co to orgazm.

    s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mam 32 lata do tej pory nie miałam satysfakcji ze zbliżenia. Przez to czuję się zniechęcona i mam problem z utrzymaniem związku. Czy rzeczywiżcie jest coż takiego jak punkt G ?

    Dziż mówili w RMF FM, że faktycznie pewien ginekolog odkrył ten punk G :mrgreen: A co do Twojego problemu, to może wina leży po stronie partnera, a nie po Twojej….????

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Polecam film o historii wibratora może on pomoże 🙂

    cropcka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    malo ktora kobieta ma. wszystko zalezy od czynnikow w ciagu dnia i otwartosci na partnera.
    Gdzies kiedys przeczytalam ze u kobiety gra wstepna zaczyna sie od rana a u faceta dopiero wieczorem.

    Lauraf
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Temat założony jakiż czas temu ale może się przyda moja odpowiedź ; ) To że nie odczuwa się przyjemnożci ze zbliżeń zależy od wielu czynników, może nie spotkałaż jeszcze włażciwego partnera? może wymagasz dłuższej gry wstępnej? okreżlonych pieszczot? nie wiem ile czasu męczy Cie ten problem ale jeżli chcesz z tym coż zrobić to udaj się do psychologa. Luźna rozmowa powinna Ci pomóc albo chociaż nakierować co powinniżcie z partnerem robić aby was obojga miłożć satysfakcjonowała 😉

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    teraz coraz czężciej słyszy się o takich problemach. Duży odsetek kobiet nigdy nie przeżyła tego w swoim życiu. Jedyne rozwiązanie to DOBRY ginekolog.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Jeżli to problem psychiczny, jakaż blokada to raczej postawiłabym na terapeutę albo seksuologa. Dobrze dobrana pigułka na pewno też nie zaszkodzi, bo powinna pomóc naprostować kwestię libido.

    patyx
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Za mało tutaj napisałaż żeby ktoż mógł odpowiedzieć jaka jest przyczyna. Ale rozumiem, że nie chcesz dzielić się na forum intymnymi szczegółami dlatego chyba najlepiej marsz do lekarza 😉

    pumba12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tak samo proponuje wizytę u lekarza. Nie mam pojęcia co może być przyczyną.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jestem oziębła, czy to choroba?"

Przewiń na górę