jestem w ciazy :):)

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    witam dziewczyny:)wlasnie wczoraj okazalo sie ze jestem w2 tygodniu ciazy:):)teraz sie boje o to ze bedzie cos nie tak,dlatego ze bylam w tym czasie 3 razy na solarium po 10 min i do tego cwiczylam na rowerku brzuch mi sie pocil i jak jezdzilam to brzuch mnie bolal to przestawalam bo jakos tak dziwnie sie czulam.mam jeszcze jeden problem bo ja prawie dwa tygodnie temu zlozylam wypowiedzenie z pracy i jestem teraz na urlopie do srody.czy jak jej pokaze zaswiadczenie to czy bede mogla wrocic do pracy?bo przeciez tak naprawde to ja jestem jeszcze u niej zatrudniona i ona nie ma prawa mnie zwolnic no raczej ja tak mysle,prosze pomozcie mi bo sama juz nieiwem c o mam myslec

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    witam dziewczyny:)wlasnie wczoraj okazalo sie ze jestem w2 tygodniu ciazy:):)teraz sie boje o to ze bedzie cos nie tak,dlatego ze bylam w tym czasie 3 razy na solarium po 10 min i do tego cwiczylam na rowerku brzuch mi sie pocil i jak jezdzilam to brzuch mnie bolal to przestawalam bo jakos tak dziwnie sie czulam.mam jeszcze jeden problem bo ja prawie dwa tygodnie temu zlozylam wypowiedzenie z pracy i jestem teraz na urlopie do srody.czy jak jej pokaze zaswiadczenie to czy bede mogla wrocic do pracy?bo przeciez tak naprawde to ja jestem jeszcze u niej zatrudniona i ona nie ma prawa mnie zwolnic no raczej ja tak mysle,prosze pomozcie mi bo sama juz nieiwem c o mam myslec

    Po pierwsze: Gratulacje!

    Po drugie: solarka nie powinna Ci jeszcze teraz zaszkodzić, ale lepiej już z tym nie kombinuj 😈

    Po trzecie: rower jeszcze przez jakiż czas czas będzie bezpieczny, uważaj tylko żeby nie przeholować bo organizm teraz inaczej reaguje (stąd te bóle)

    Po czwarte: po co jej pokazywać zażwiadczenie, zresztą masz rację – nie ma prawa Cię zwolnić. Poza tym i tak jesteż w okresie wypowiedzenia więc było by to bez sensu 🙂

    Aha! I nie wierz w pierdoły jakie co niektórzy opowiadają, że w ciąży można pić czerwone wino. Nie wiem skąd się to wzięło, ale tykaj żADNEGO alkoholu. Nawet jeden kieliszek może spowodować poważne konsekwencje.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    GRATULACJE !! 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Jejuuu….jak super! 🙂 Moje szczere gratulacje!!! 🙂 😀

    Tak jak juz ktoż pisał,pamietaj,zadnego alkoholu.Kazda,nawet najmniejsza ilosc moze zaszkodzic dziecku.Solarium myżlę,ze w ogóle odpada.Co do sportu to przeciez mozesz wykonywac jakies lzejsze cwiczenia,np rozciagajace,dlugie spacery,nie trzeba szalec na rowerku.I zdrowo się odzywiaj-co nie znaczy jedz za dwoje.Moja Mama jak byla ze mną w ciazy to przytyla tylko 10 kg,wiec odliczajac mnie,wody plodowe i tym podobne rzeczy przytyla tylko okolo 5kg i zaraz po ciazy to zrzuciła.

    Przepraszam,ze Ci daje takie rady,nie chce zebys sie czuła urazona,bo w sumie jestem młodsza od Ciebie,ale mam małe rodzenstwo wiec ciaze Mamy przezywałam razem z nia,potem zajmowałam sie maluchami wiec juz naprawde jestem doswiadczona w tych sprawach(chociaz nie bezposrednio 😛 ).
    A jak tam przyszły tata?Na pewno peka z dumy 🙂 Jemu tez przekaz gratulacje 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    dziekuje bardzo dziewczyny,tatus cieszy sie bardzo bardzo choc za bardzo tego nie okazuje ale znam go na tyle ze wiem.niedawno widzialam i slyszalam serce dziecka rany co za cudowne uczucie:):)to juz 2 miesiace jak to szybko leci.:):):)tak sie roznie czujeze masakra mniej jem niz zwykle a jak zjem wiecej to potem mi tak nie dobrze,pani doktor zalecila mi bym brala luteine dopochwowo tylko dlatego ze mialam problem z zajsciem.no ale od tej pory co ja biore lepiej sie czuje nie boli mnie brzuch juz tak bardzo czy to normalne??dziewczyny jakie macie sny w okresie ciazy???bo ja mam straszne:(:(:(:(

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    jezeli złozyłas wypowiedzenie z pracy i nie wiedziałas ze jestes w ciązy,masz prawo do wycofania wypowiedzenia.takie jest prawo,poczytaj o tym,napewno ci sie duuzo rzeczy przyda:):)

    A tak wracając do tematu,to ja tez jestem w ciązy w 5 tyg:):)

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Gratulacje!
    Co do pracy to duzo tez zalezy od twoich stosunkow z pracodawca, prawo cię chroni, ale jak jej rzuciałaż wypowiedzeniem w twarz to będzie ciężko 😉

    w sumie dotąd nigdy nie chciałam mieć dzieci, póki co teraz nie mam zupełnie do tego warunków,ale od mniej więcej pół roku mam taki instynkt macierzyński, że normalnie odjazd. mam ochote na dziecko mimo, ze wynajmujemy pokoik w mieszkaniu i oboje jeszcze studiujemy. absurd, ale cóż biologia widocznie

    csisilver
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    dziekuje bardzo dziewczyny,tatus cieszy sie bardzo bardzo choc za bardzo tego nie okazuje ale znam go na tyle ze wiem.niedawno widzialam i slyszalam serce dziecka rany co za cudowne uczucie:):)to juz 2 miesiace jak to szybko leci.:):):)tak sie roznie czujeze masakra mniej jem niz zwykle a jak zjem wiecej to potem mi tak nie dobrze,pani doktor zalecila mi bym brala luteine dopochwowo tylko dlatego ze mialam problem z zajsciem.no ale od tej pory co ja biore lepiej sie czuje nie boli mnie brzuch juz tak bardzo czy to normalne??dziewczyny jakie macie sny w okresie ciazy???bo ja mam straszne:(:(:(:(

    Też jestem w ciąży :D. Luteinę i duphaston również brałam bo mam Pco. Brzuszek czasem boli, ale chyba to nic takiego, ale lepiej upewnij się u lekarza prowadzącego. A sny? Oh rózne… I straszne i piękne :D. Ale na pewno bardziej kolorowe!!!

    desideriimarginis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Po dłuuugich staraniach też mam brzuszek 🙂 Cieszę się ogromnie ale też się boję. Malutkie dziecko wszystko wywraca w życiu do góry nogami. Czekam niecierpliwie, jeszcze 7 miesięcy 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jestem w ciazy :):)"

Przewiń na górę