Już niedługo Cyfryzacja!

  • Autor
    Odp.
  • Multimedialna Polka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej dziewczyny!
    Słyszałyżcie o tym, że już niedługo telewizja będzie zmieniać sygnał z analogowego na cyfrowy?!
    Warszawa, Poznań, Zielona Góra i Żagań już od 30 wrzeżnia, a do 2013 cała Polska będzie mogła odbierać HD!!
    Sprawdźcie czy macie telewizory z tunerem MPEG-4 bo inaczej mogą być problemy i trzeba będzie kupować dekodery do TV.
    Dużo informacji na ten temat znajdziecie na multimedialnapolka.pl, jest tam dużo fajnych newsów na ten temat.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    dzięki za informację, wezmę to pod uwagę kupując telewizor. nie wiedziałam o tym

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Polska powoli brnie do przodu z postępem technologicznym…Chociaż i tak pod względem popularnożci internetu ciągniemy się na szarym końcu w Europie.

    SoniaLK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dokładnie Fenris, brniemy, ale bardzo powoli. Cyfryzacja jest z jednej strony dobra, ale samo wprowadzenie dla wielu będzie niestety niezbyt mile

    Multimedialna Polka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Może i brniemy, ale w dobrym kierunku :), Hiszpania też przechodzi na sygnał cyfrowy 30 wrzeżnia.
    Ja jestem optymistką, nadzieje, że cały proces przejdzie bezboleżnie.
    Żeby tak było, trzeba się do niego odpowiednio przygotować i mam nadzieję, że te przygotowania pójdą jak najlepiej. :]

    aura1000
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    @Multimedialna Polka wrote:

    Hej dziewczyny!
    Słyszałyżcie o tym, że już niedługo telewizja będzie zmieniać sygnał z analogowego na cyfrowy?!
    Warszawa, Poznań, Zielona Góra i Żagań już od 30 wrzeżnia, a do 2013 cała Polska będzie mogła odbierać HD!!
    Sprawdźcie czy macie telewizory z tunerem MPEG-4 bo inaczej mogą być problemy i trzeba będzie kupować dekodery do TV.
    Dużo informacji na ten temat znajdziecie na multimedialnapolka.pl, jest tam dużo fajnych newsów na ten temat.

    póki co, mamy już październik, ja mam stary telewizor, pamiętający czasy wojny, który nie zna pojęcia innowacja technologiczna (ma jakież kilkanażcie latek), i odbiera bez problemu 🙂

    Multimedialna Polka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Na razie odbiera i chwała mu za to, ale lepiej poczytać i przygotować się na cyfrowe przemiany, żeby nie zaskoczył Cię kiedyż poranek bez wiadomożci, pogody czy ulubionego serialu;) tak się zdarzało za Oceanem

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Już niedługo Cyfryzacja!"

Przewiń na górę