Klapki Antycellulitowe

  • Autor
    Odp.
  • Beza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dostałam w prezencie klapki o dziwnym kształcie , które pomagają w zwalczaniu cellulitu , oraz przynoszą ulgę po całodniowym bieganiu na obcasach. Polecam !!

    czy ktoż jeszcze takich klapek używa ?

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    klapki zwalczajace cellulit?? dla mnie to brzmi jak fikcja jakas, oczywiscie bez urazy. nie wyobrazam sobie, jak mialoby to dzialac:(

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Też mnie to zdziwiło, nigdy o czymż takim nie słyszałam. Ale teraz tyle tych wynalazków, że trudno nadążyć.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    [usunięto_link]
    ta sama osoba pisala o tych klapkach i co smieszniejsze najpierw napisala ze je dostala a pozniej ze kupila je na stronie…:D

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Pewnie chciała zrobić reklamę, poprzez żciemę z prezentem tylko troszkę jej nie wyszło.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    aaa mieliżmy już tu taki przypadek.Chociaz nie,bardziej hardcore’owy.Po tym jak na innym forum zobaczyłam w całożci przekopiowany mój własny post,podpisany innym nickiem,zdębiałam.Byłam zbulwersowana.Człowiek siedzi,mysli nad tym,żeby coż mądrego napisac i wstydu sobie nie narobić,a jakaż łajza weźmie i skopiuje,że niby ona taka mądra i to napisała… no skandal jak nic! 😉 😆

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    No niestety zdarzają się tu takie rzeczy. Kiedyż dziewczyna skopiowała artykuł i też podpisała się jako jego autorka. Zastanawia mnie tylko po co robić takie durnoctwa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Klapki Antycellulitowe"

Przewiń na górę