• Autor
    Odp.
  • lenka76
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej. Znajduje się obecnie na tzw. zakręcie życiowym. Obecnie nie pracuję (mam trójkę dzieci w wieku szkolnym) i czuję jak czas przecieka mi przez palce. Kiedys byłam bardzo aktywna zawodowo, chyba aż nadto. Przeceniłam wytrzymałożc swojej psychiki i przez trzy lata zmagałam sie z depresją i nerwicą lękową ( agorafobia). Teraz staram się z tego wychodzic. Najgorsze jest to, że nie potrafię znależc dla siebie odpowiedniego zajęcia. Mam kilka pomysłów na siebie ale bardzo potrzebuję wsparcia. Nie mogę liczyc na rodzinę bo mój mąż ma raczej szowinistyczne przekonania. Także wogóle trudno mi się z czym wychylac nie mówiac juz o jakiejkolwiek pomocy. Chciałabym stworzyc takie miejsce gdzie kobiety mogłyby sie wzajemnie motywowac do działania, służyc rada i pomagac sobie nawzajem. Odwiedzałam wiele portali dla kobiet i znalazłam wiele na temat plotek, mody, seriali, makijażu itp. natomiast nie znalazłam nic na temat naszych ambicji zawodowych. Przecież są kobiety, które osiągnęły sukces w takiej czy innej dziedzinie. Sa równiez takie, które wciąż szukają. Moim celem byłoby zjednoczenie różnych kobiet . Tych które chcą od życia więcej niż zakupów i plotek w internecie a nie widzą jak zaistniec i tych, które są spełnione. Wierze w nas i uważam że nasza rola jest wciąż niedoceniona. Doceńmy się więc nawzajem. Jeżeli chciałabys poprzec moją inicjatywe to napisz.

    lenka76
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Sama widzisz. Wiem cos o tym. Tez jestem po studiach, a swoją ostatnią pracę dostałam tylko dzięki znajomożciom. Pomimio tego iż harowałam tam ciężej niz ci wszyscy faceci z zarzadu to i tak największą nagroda za moje starania miały byc seksistowskie komplementy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieca grupa wsparcia"

Przewiń na górę