kobieta na skuterze?

  • Autor
    Odp.
  • marylka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    uważacie że to dobry pomysł? chyba sobie kupię takiego małego smigacza (albo wygram w konkursie twojestudioline.pl). Mam tylko watpliwożc czy nie wygląda sie smiesznie na takim sprzęcie. a zwłaszcza kobieta. jak myslicie?? ❓

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    W moim mieżcie skuterki stały sie ostatnio bardzo popularne…
    I co ciekawe dziewczyny tez sobie takowy srodek lokomocji upodobały.
    Widziałam chyba ze trzy laseczki na takich skuterkach i nie wygladało to bynajmniej żmiesznie. Motor czy samochód…cóż to za różnica… Najważniejsze żeby mi odpowiadało… 😉
    Fajna sprawa…

    xena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dla mnie to normalna rzecz, sama znam kilka babek, które żmigaja 8)

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Pewnie że tak jak bym miała tylko prawo jazdy to na pewno kupiłabym sobie taki żeby dojeżdżać do pracy a nie tłuc się w zapchanych autobusach. 🙂 Ale jak na razie muszę gnębić czasami mojego chłopaka o podwiezienie 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    jak bym miała tylko prawo jazdy

    Meru na skuterek nie potrzebujesz prawa jazdy. Wystarczy, że masz skończone 18 lat.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    hmm a to niespodzianka 😉 nie wiedziałam no to wtope zrobiłam 😉 w takim razie może zacznę zbierać 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Fajny sposób przemieszczania sie;) i szybki

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Jak bylam jeszcze nieletnia to mialam skuterek 🙂
    Teraz uroslam i skuterek tez urosl… do rozmiarow motocykla ;P
    Na gorace dni super sprawa ale jak sie robi zimno to samo zakladanie ubran na moto zajmuje bite 15 minut 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Super sprawa!!! Bardzo mi sie podobaja skuterki! jesli chodzi o kobietki na nich ,to we Wloszech masa ich jezdzi i naprawde super to wyglada. Facet to norma, a dziewczyny fajnie sie prezentowaly. Nawet ubrane w sukienki (wyjscie na wieczor)jezdzily skuterkami. Moim marzeniem jest miec takie cudo 😉 Ale nie mam prawka no i z kasa krucho :roll:Hmmm moze kiedys 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ale nie mam prawka no i z kasa krucho :roll:Hmmm moze kiedys 🙂

    Nie trzeba mieć prawka ;D Tez myżlałam że trzeba ale mnie Specter ożwiecił. 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    AA no nie wierze , że można na dowód!

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    W takim razie jestem chyba jedyna babeczka, ktora widok kobiety na skutezrze troche smieszy 🙂

    Zgadzam sie ze to ulatwia zdecydowanie poruszanie,ale ja osobiscie bym zostala przy samochodzie albo rowerze 😛

    Ale co tam…jesli ktos ma skuter to po co mialby lezec nie uzywany… 😛

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Na skuterek naprawde nie trzeba miec prawka – jesli ma sie skonczone 18 lat to jezdzi sie na dowod (skuterkami nie wiekszymi niz 50ccm – pojemnosci), a jezeli ma sie ponizej to na karte motorowerowa (ale na rowerowa tez przymykaja oko, bo ja tak wlasnie jezdzilam) 😀

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    oj ja przez pewien czas miałam skutera jakoż przez 4 lata ale sprzedaliżmy bo tylko stał ale teraz myżlę by znowu sobie kupić po wypłacie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobieta na skuterze?"

Przewiń na górę