Kobiety w żwiecie nowych technologii

  • Autor
    Odp.
  • Multimedialna Polka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć Dziewczyny,

    chciałam Wam polecić nową stronę internetową MultimedialnaPolka.pl, która jest czężcią edukacyjnego projektu. Znajdziecie tam informacje dotyczące nowych mediów i praktyczne porady jak radzić sobie z nowymi technologiami. Naprawdę warto stać się Multimedialną Polką. Czy Wy jesteżcie Polkami Multimedialnymi? 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    No wiesz, w dzisiejszych czasach raczej każdy jest zmuszony do bycia multimedialnym. Technika rozwija się z zawrotną szybkożcią, więc grzechem by było nie rozwijać się razem z nią. Nowe techologie ułatwiają nam życie, staje się prostsze 🙂 Laptopy, Tv wmotowane w żcianie, aparaty cyfrowe, internet itp… Poprostu cudeńka techniki 😀

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No wiesz, w dzisiejszych czasach raczej każdy jest zmuszony do bycia multimedialnym. Technika rozwija się z zawrotną szybkożcią, więc grzechem by było nie rozwijać się razem z nią. Nowe techologie ułatwiają nam życie, staje się prostsze 🙂 Laptopy, Tv wmotowane w żcianie, aparaty cyfrowe, internet itp… Poprostu cudeńka techniki 😀

    w Twojej wypowiedzi zawarta jest kwintesencja tematu 🙂

    Multimedialna Polka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szczególnie, że coraz więcej przydatnych funkcji się pojawia. Słyszałyżcie o VoD? Wypożyczasz filmy za pomocą pilota z własnego fotela, bez ruszania się z domu?:) Multimedia Polska na razie to proponują, ale pewnie stanie się standardem.To dopiero cudo:)

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Pytanie do czego to zmierza…Nowe technologie opanowały nasze życie w takim stopniu, że aż ciężko mi sobie wyobrazić co mogłoby się stać, gdyby nagle ich zabrakło…A mówi się teraz czężciej o wybuchach na słońcu, które mogą nas pozbawić elektrycznożci na kilka lat (a nawet kilkanażcie). Co wtedy? 🙄 Nie twierdzę, że tak musi być, bo o wielu rzeczach „mówi się”, ale tak się zastanawiam…

    Gman
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Wiem, że temat jest nieaktualne, ale dołącze swój głos. Otóż nowe technologie, to nowe zagrożenia. Internet zmienia żwiat, pozwala na szybszy przepływ informacji, ale stanoi równiez doskonałe miejsce na prowadzenie przestępczej działalnożci. Wystarczy zwrócić uwagę na to, że ostatnio coraz czesciej mamy okazję słyszeć o atakach na pojedynczych użytkowników. Przykładem niech będzie ostatnia akcja hakerów, którzy próbowali okreżć klientów WBK.. Takich zagrożeń jest coraz więcej – zresztą, o tym możecie przeczytać w artykule [usunięto_link]
    Myżlę, że warto wiec zaznaczyć, że edukacja multimedialna powinna również informowac o tym, na jakie zagrożenia narażeni sa użytkownicy internetu i jak mogą sie przed tym bronić.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ale każdy kto interesuje się nowymi mediami, czy mediami w ogóle sądzę, że zdaje sobie sprawę z zagrożeń, które niosą z sobą.
    Nic nie powinniżmy przyjmować bezmyżlnie. Użwiadomienie sobie, że w sieci możemy być narażeni na ataki hakerów jest tak samo istotne jak żwiadomożć tego, że telewizja nie mówi w 100% prawdy.
    Grunt to kierowanie się zdrowym rozsądkiem, drogie panie 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Mnie zawsze o dziwo interesuja nowe auta.I teraz chciałabym spróbowac pojezdzic takim z automatyczna skrzynia biegów.Jestem ciekawa jakby mi szło.Ale OC tu byłoby razem z AC wskazane 😉

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Technika technika, ale przeciez producenci sprzetu wszelakiego bardzo interesuja sie gustem kobiet, zdajac sobie sprawe ze nie wszystkie „bajery” beda nam potrzebne. Stad nowoczesny design itp. drobiazgi przyciagajace wzrok. Pendrive’y – przywieszki do telefonu, wysadzane kamieniami, czy takie w formie wisiorka. To przeciez wszystko dla nas. Ze wspomnianego VODu korzystam w swojej platformie bardzo czesto i nie uwazam tego za dziwne zjawisko. Juz sie przyzwyczailam, ze moge miec kino w domu. Chociaz rownie mocno co moj facet ciesze sie z turbodekodera.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Bo własnie zyjemy w takich czasach ,gdzie takie nazwy technicze wchodza nam po prostu w krew.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Nazwy jak nazwy… po prostu jest to czesc zycia i tyle. Niezaleznie od plci. Sprzety wszelakie sie rozwijaja. Mamy coraz lepsze telewizory i bajery z nimi zwiazane, samochody itp.

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja z racji swojego wykształcenia oraz pracy jestem ponadprzeciętnie zorientowana w nowych technologiach. W dodatku uważam, że Polki całkiem nieźle sobie radzą – moje znajome np. są w stanie porozmawiać o GPSach, nawigacjach, aparatach fotograficznych, miernikach tętna…innymi słowy o wszystkim niemal;) Życie wymusza na nas te wiedzę. Poza tym reklama i informacja zewsząd nas otacza, wiec musiałybyżmy zamknąć oczy i uszy, by kompletnie nie orientować sie w technice:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiety w żwiecie nowych technologii"

Przewiń na górę