kolekcja bizuterii

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    czy macie tak ze kolekcjonojecie bizuterie i zachowujecie nowa jaka kupicie czy poprostu po jakims czasie ja wymieniaci?? ja jak mialam 16 lat to moja pasja byla bizyteria i mialam cala kolekcje. ale w szczegolnosci byla to takie bardzie taka kolekcja skladajaca sie z wielkich kolczykow, pierscieni, krzyzykow i rozne takie ale bylam szczesliwa jak ostatnio znalazlam moj kuferek z nia. i teraz nadal powrocila mi pasja tylko teraz kupuje bardziej elegancka bizuterie, i koleksjonoje na nowo i sporo sie juz tego 😈

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja mialam manie na srebro.. chyba od 16 roku zycia
    mialam lancuszek pierscionki i branzoletki… ale nie kolekcjonuje bo jak sie w czyms nie chdzi to sie niszczy.
    teraz tzn od 18 roku zycia dostalam pierscionek lancuszek + serduszka na nim z bialego i zoltego zlota na 20 ur dostalam branzoletke zlota tez biale i zolte…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    kolo mojej szkoly jest super sklep jubilerski i jest sliczna bizuteria. czesto tam bywam. w dmu mam taki kuferek i zawsze moze sie przydac

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ahhh moj ulubiony temat!!! 😆
    Ja rowniez uwielbiam bizuterie!!Zwlaszcza wszystko co sie ladnie swieci!Gorzej jak sroka jestem!! 😆 😀 😀 Od dziecka rowneiz zbieraralam,kupuje rozne wisiorki,kolczyki,branzoletki(ktorych dzis nie nosze bo spadaja i mam szczuply nadgarstek).Do dzis stale kupuje jakies fajne kolczyki,naszyjniki,wisiorki,pierscionki (srebrne).Popsortu uwielbiam to!!I kocham srebro i wsjo co sie swieci! 😆 😉

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja noszę ale się nie obwieszam:)

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja kiedyś planowałam kupić znajomej na urodziny właśnie voucher na depilację, ale stwierdziła, że wolałaby jakąś biżuterię z malachitem, bo depilacji się boi… A to przecież tam ogromna wygoda, kupiłam w AnKa Biżuteria, strasznie się Jej spodobała i mnie też, dlatego zamówiłam drugą sztukę bransoletki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolekcja bizuterii"

Przewiń na górę