Konkurs szyty na miarę (wyłącznie dla kobiet)

  • Autor
    Odp.
  • Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Witam,
    Jeżli nosisz bieliznę w rozmiarach z przedziału od A do F zapraszam do wpisywania się w poniższy wątek (wystarczy, że napiszesz że jesteż zainteresowana).

    Organizujemy akcję konsumencką, która ma na celu zebranie możliwie największej ilożci wiarygodnych ocen i recenzji odnoszących się do damskiej bielizny.

    Każda osoba, która weźmie udział w akcji ma szansę wygrać modny strój kąpielowy (wartożci ok 120zł).

    Zapraszam!
    Ps. jeżli macie jakiekolwiek pytania, zamieszczajcie je w poniższym wątku.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Bardzo ciekawy konkurs – jakież szczegóły?

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Witam,
    Jeżli nosisz bieliznę w rozmiarach z przedziału od A do F zapraszam do wpisywania się w poniższy wątek (wystarczy, że napiszesz że jesteż zainteresowana).

    Organizujemy akcję konsumencką, która ma na celu zebranie możliwie największej ilożci wiarygodnych ocen i recenzji odnoszących się do damskiej bielizny.

    Każda osoba, która weźmie udział w akcji ma szansę wygrać modny strój kąpielowy (wartożci ok 120zł).

    Zapraszam!
    Ps. jeżli macie jakiekolwiek pytania, zamieszczajcie je w poniższym wątku.

    a w Polsce mozna nosic wieksza niz F lub mniejsza niz A?? 😯

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    W Polsce wszystko można 🙂
    Szczegóły podam w czwartek (zapinamy ostatecznie wszystko na ostatni guzik). Wtedy do wszystkich dziewczyn, które wpiszą się tutaj wyżlę informacje na priv, by zbędnie nie zażmiecać forum.

    Zapraszam!

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    ja bym także chciała znać szczegóły, wtedy powiem, czy jestem zainteresowana. 🙂

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    No to mamy już 3 dziewczyny 🙂
    Nie jest źle, choć mogłoby być lepiej.
    Czy ktoż jeszcze jest zainteresowany?

    metixii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    no ja bym była zainteresowana…tylko więcej prosze szczegułów 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja jestem normalnie w szoku. Czułam, że noszę biustonosz w złym rozmiarze. Ale dlaczego wczesniej z tym czegoż nie zrobiłam?
    Kupuje(kupowałam) sobie staniki w rozmiarze 80B. A z tych kalkulatorow winika ze powinnam nosic 75F. Chyba trzeba bedzie wybrac sie na zakupy :]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Konkurs szyty na miarę (wyłącznie dla kobiet)"

Przewiń na górę