kosmetyk dla faceta

  • Autor
    Odp.
  • hypoxia
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Ta reklame z Mathew Foxem z LOST? mmmmrr tez widzialam 馃榾 super jest gosc ;)) A ten krem mysle, ze dziala energetyzujaco i odswiezajaco, usywa wory pod oczami itd. 馃檪

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    A co my偶lisz o suplementacji? Jest du偶o bardziej skuteczna.

    sally
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 155
    • Zapaleniec

    Do ust nie wkladam chemicznych rzeczy, ktore za 20 lat przyczynia sie do raka 偶o艂膮dka albo nastepnego dnia sprawia, ze caly dzien spedze w toalecie. Zdecydowanie nie!

    hard-man
    Member
    • Temat贸w: 58
    • Odp.: 2185
    • Ekspert

    [usuni臋to_link] wrote:

    Do ust nie wkladam chemicznych rzeczy, ktore za 20 lat przyczynia sie do raka 偶o艂膮dka albo nastepnego dnia sprawia, ze caly dzien spedze w toalecie. Zdecydowanie nie!

    sally, thank you… a co polecasz? 馃檮 ?

    OpenDoc
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Do ust nie wkladam chemicznych rzeczy, ktore za 20 lat przyczynia sie do raka 偶o艂膮dka albo nastepnego dnia sprawia, ze caly dzien spedze w toalecie. Zdecydowanie nie!

    czyli jednym s艂owem …. pijesz wod臋 ? i to nie ka偶d膮 ? Bo jakby nie patrze膰 – zgodnie z Twoj膮 tez膮 – nie mo偶esz nic je偶膰, ka偶dy produkt w tym momencie jest w jaki偶 spos贸b opryskany, modyfikowany, itp.

    A tak na marginesie – najcz臋stsz膮 przyczyn膮 raka jest stres.

    sally
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 155
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    czyli jednym s艂owem …. pijesz wod臋 ? i to nie ka偶d膮 ? Bo jakby nie patrze膰 – zgodnie z Twoj膮 tez膮 – nie mo偶esz nic je偶膰, ka偶dy produkt w tym momencie jest w jaki偶 spos贸b opryskany, modyfikowany, itp.

    Zdaje sobie z tego sprawe, ze tak sie dzieje, ale moja dieta jest bogata w warzywa i owoce oraz ryby.. I ogolnie jadam glownie zdrowe rzeczy a nie nafaszerowane chemia itd. I prosze nie lap mnie za slowka, bo jak tak sie mamy bawic to „pijesz wod臋”, to sa 2 slowa. Suplementy i inne takie formy sa okej jesli nie ma innego wyboru, bo jest np. uczulony na jakis zwiazek chemiczny. A normalnie wszystkie mineraly i witaminy mozna zdobyc odzywiajac sie zdrowo a nie zapychajac McBurgerami.. Wtedy nawet kilo suplementow nie pomoze.

    Aha.. i ja mowilam o raku 偶o艂膮dka [usuni臋to_link]
    _

    sally, thank you… a co polecasz? 馃檮 ?

    Ogolnie zdrowe zywienie. 馃榾 Ale tutaj jestesmy w temacie kremu energetyzujacego. Sprawdz ten Loreal, o ktorym pisze Zuziaczek. Pewnie procz tych wlasciwosci „odnawiajacych” skore rano tez ma jakies nawilzajace rzeczy, ktore ogolnie poprawiaja stan skory.

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    Do ust nie wkladam chemicznych rzeczy, ktore za 20 lat przyczynia sie do raka 偶o艂膮dka albo nastepnego dnia sprawia, ze caly dzien spedze w toalecie. Zdecydowanie nie!

    Co znaczy chemiczne,ca艂a przyroda to chemia.Co do suplement贸w mo偶na kupi膰 syntetyczne jak i pochodzenia naturalnego.Raka na pewno Ci nie wywo艂a,ale mo偶e pom贸c by go nie by艂o przy okazji.W toalecie to nie wiem czemu mia艂by偶 by膰.Teraz suplementy co niekt贸re maj膮 jedn膮 przewag臋 ,s膮 pozbawione zanieczyszcze艅 偶rodowiskowych.Stosuj膮c krem zreszt膮 te偶 stosujesz tzw. chemie tyle ,偶e w inny spos贸b wprowadzasz j膮 do organizmu,cz臋sto mniej skuteczny.

    hard-man
    Member
    • Temat贸w: 58
    • Odp.: 2185
    • Ekspert

    [usuni臋to_link] wrote:

    A tak na marginesie – najcz臋stsz膮 przyczyn膮 raka jest stres.

    kurde, ale mnie nastraszy艂a偶, a ja si臋 akurat do偶膰 cz臋sto stresuj臋 馃檮
    postanawiam, za Twoj膮 namow膮 Dobra Wr贸偶ko 馃槈 uchroni膰 si臋 przed nim…
    dopomo偶esz? 馃榾

    [usuni臋to_link] wrote:

    sally, thank you… a co polecasz? 馃檮 ?

    Ogolnie zdrowe zywienie. 馃榾

    nawet nie wiedzia艂em, 偶e to takie proste 馃槅 co mam je偶膰, by by膰 szcz臋偶liwym i d艂ugo 偶y膰? 馃槈

    [usuni臋to_link] wrote:

    Ale tutaj jestesmy w temacie kremu energetyzujacego. Sprawdz ten Loreal, o ktorym pisze Zuziaczek. Pewnie procz tych wlasciwosci „odnawiajacych” skore rano tez ma jakies nawilzajace rzeczy, ktore ogolnie poprawiaja stan skory.

    wiesz, niby 偶artuj臋, ale co偶 czuj臋, 偶e masz sporo racji! podasz nazwy? 馃槢
    tego kremu mianowicie… bo wiesz… my faceci lubimy bardziej 艂opatologicznie 馃槅

    s膮dzisz, Sallciu, wiesz, 偶e my faceci te偶 mamy se odnawia膰 t臋 sk贸r臋? :}}

    finestra
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    @Kowal wrote:

    A co my偶lisz o suplementacji? Jest du偶o bardziej skuteczna.

    Suplementacja jest dobra jak si臋 j膮 u偶ywa d艂ugo.
    Po艂膮czy膰 witaminki
    z dobrym kremem i
    piciem wody ,spaniem,brakiem stresu to by艂by idea艂 馃榾

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    A co my偶lisz o suplementacji? Jest du偶o bardziej skuteczna.

    Suplementacja jest dobra jak si臋 j膮 u偶ywa d艂ugo.
    Po艂膮czy膰 witaminki
    z dobrym kremem i
    piciem wody ,spaniem,brakiem stresu to by艂by idea艂 馃榾

    Wcale nie musi by膰 stosowana d艂ugo , cho膰 d艂ugo te偶 mo偶na r贸偶nie interpretowa膰 馃檪
    Przy dobrym od偶ywianiu krem zb臋dny cho膰 niekt贸rzy uwa偶aj膮,偶e jest inaczej.
    Na pewno zale偶nie te偶 na co ten krem i jakie ma sk艂adniki,bo mog臋 przytacza膰 badania naukowe na bardzo du偶o sk艂adnik贸w ,kt贸re w formie kremu nie maj膮 prawa sie przyswoi膰 ,a suplementacji tak.Cz臋sto mylne dzia艂anie nawil偶enia i ch艂odu to tylko odparowywanie wody.Cho膰 niekt贸re kremy mog膮 oczywi偶cie znale藕膰 swoje zastosowanie.

    Monia_84
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    @Kowal wrote:

    Przy dobrym od偶ywianiu krem zb臋dny cho膰 niekt贸rzy uwa偶aj膮,偶e jest inaczej.
    Na pewno zale偶nie te偶 na co ten krem i jakie ma sk艂adniki,bo mog臋 przytacza膰 badania naukowe na bardzo du偶o sk艂adnik贸w ,kt贸re w formie kremu nie maj膮 prawa sie przyswoi膰 ,a suplementacji tak.

    M贸j m膮z stawia na od偶ywianie, krem贸w nie u偶ywa, ja uwa偶am, 偶e najlepiej jest po艂aczy膰 odzywianie plus odpowiednio dobrane kosmetyki

    Cleo
    Member
    • Temat贸w: 29
    • Odp.: 857
    • Zas艂u偶ony

    polecam t膮 seri臋 kosmetyk贸w loreala

    m贸j m臋偶czyzna u偶ywa ich od ok. roku i wida膰 wyra藕n膮 popraw臋 kondycji sk贸ry

    hypoxia
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    [usuni臋to_link] wrote:

    Ta reklame z Mathew Foxem z LOST? mmmmrr tez widzialam 馃榾 super jest gosc ;)) A ten krem mysle, ze dziala energetyzujaco i odswiezajaco, usywa wory pod oczami itd. 馃檪

    nie wiem czy to z nim, nie znam tego serialu,
    bardziej chodzi mi o skutecznosc kremu, niz twarz loreal

    O tego mi chodzi i o ten krem :p
    [usuni臋to_link]

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    witamina C+ kofeina.

    sally
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 155
    • Zapaleniec

    witamina C tak, zeby kolagen sie wytwarzal a w gorszych wypadkach zeby nie dostac szkorbutu, ale kofeina? Bardziej chodzi o to zeby poprawic wyglad ogolnie a nie dostac POWER na pare godzin i pozniej wygladac jeszcze gorzej 馃榾

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " kosmetyk dla faceta"

Przewi艅 na g贸r臋