• Autor
    Odp.
  • renia_tm
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Pomozcie prosze w doborze kosmetykow do opalania.Jestem brunetka,mam niezbyt ciemna karnacje i czesto po opalaniu(niezbyt intensywnym) na skorze pojawiaja sie czerwone plamki a czasem drobne krostki.Uzywalam naprawde roznych kosmetykow i nic nie pomaga 馃檨 Moze ktoras z Was zna cos co pomoze?

    oh_ja
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 56
    • Sta艂y bywalec

    a jakich pr贸bowa艂a偶? mo偶e spr贸buj jaki偶 tak zwanych dermokosmetyk贸w.ja mam z kolei raczej jasn膮 karnacj臋 i u偶ywam od d艂u偶szego czasu tylko kosmetyk贸w z apteki.i nie mam ju偶 偶adnych wysypek,poparze艅.tak偶e polecam 馃槈

    oh_ja
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 56
    • Sta艂y bywalec

    a s艂ysza艂as mo偶e o Biodermie?ja w艂a偶nie na te wakacje chc臋 sobie kupi膰 co偶 z ich serii Photoderm. s艂ysz艂am o niej same dobre rzeczy wi臋c spr贸buje.a ty juz cos znalaz艂as?

    mela
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 8
    • Pocz膮tkuj膮cy

    a mo偶e podczas wakacji u偶ywaj krem贸w z bardzo wysokim filtrem i zapomnij o opalaniu si臋. Pomy偶l nad balsamem br膮zuj膮cym kt贸ry nie zostawia plam. J u偶ywam Sun Effect firmy irena eris. Daje naprawde fajny odcie艅 sk贸ry no i nie fudujesz sobie przyspieszonego procesu starzenia

    oh_ja
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 56
    • Sta艂y bywalec

    wiadomo ze najlepsza rada jest unikanie s艂o艅ca ale jak cz艂owiej jest juz na wakacjach to ciezko sie powstrzymac..wiadomo, 偶e nie wolno lezec na plazy plackiem p贸艂 dnia, bez okular贸w, nakrycia g艂owy i wody.ale jest w aptekach duzy wyb贸r bardzo wysokich filtr贸w, kt贸re dobrze chroni膮 sk贸r臋.wszystko nale偶y robi膰 z umiarem i z g艂ow膮.

    renia_tm
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    s艂ysza艂am o Biodermie bo moja kolezanka zachwala艂a mi ich seri臋 Photoderm to mo偶e te偶 si臋 na co偶 z tej serii skusz臋.no w艂a偶nie- a Bioderma ma specjalne kremy z filtrem do sk贸ry wra偶liwej?bo z tymi moimi wysypkami to boj臋 si臋, 偶eby to sie nie powtarza艂o..

    oh_ja
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 56
    • Sta艂y bywalec

    tak, Bioderma ma du偶y wyb贸r krem贸w z filtrem dla sk贸ry wrazliwej, nietoleruj膮cej s艂o艅ca, dla sk贸ry jasnej tak偶e na pewno znajdziesz cos dla siebie.warto spr贸bowa膰 馃檪

    renia_tm
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Poczytalam dzis osobiscie o Biodermie,kolezanki nareszcie dostarcza mi probki kremow (okazalo sie,ze jednak sa 馃檪 ).Juz nie moge sie doczekac a o wrazeniach opowiem pozniej :))

    alcarin
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    @m*** wrote:

    a mo偶e podczas wakacji u偶ywaj krem贸w z bardzo wysokim filtrem i zapomnij o opalaniu si臋. Pomy偶l nad balsamem br膮zuj膮cym kt贸ry nie zostawia plam. J u偶ywam Sun Effect firmy irena eris. Daje naprawde fajny odcie艅 sk贸ry no i nie fudujesz sobie przyspieszonego procesu starzenia

    ja tak robie owszem lubi臋 pole偶e膰 plackiem na s艂o艅cu a wtedy u偶ywam kremu z filtrem 50 te偶 z erisy a jak id臋 sobie po艂azi膰 na s艂oneczku to w艂a偶nie u偶ywam ten sun effect i bardzo sobie go chwale 馃檪

    renia_tm
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Osobiscie tez nie lubie lezec plackiem na sloncu ale nawet podczas zwyklych sp[acerow mozna sie opalic nawet nie wiadomo kiedy.Ogolnie tez wole balsamy brazujace,ktore sa chyba znacznie bezpieczniejsze od slonca czy solarium ale jednak trzeba systematycznie je nakladac zeby kolor sie utrzymywal 馃檨 馃檨

    oh_ja
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 56
    • Sta艂y bywalec

    niestety lezenie plackiem na pl膮zy nie jest wskazane dla nikogo 馃槈 dlatego trzeba robi膰 wszystko rozs膮dnie, opala膰 si臋 te偶 tak trzeba.bo niestety to, 偶e nasza sk贸ra wygl膮da teraz dobrze, nie oznacza, 偶e tak bedzie za ile偶 lat..dlatego filtr 50+ to konieczno偶膰 馃檪

    Filifionk_a
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 94
    • Sta艂y bywalec

    Moim zdaniem, to nie tyle kosmetyki do opalania sa wazne, ale te ktore stosujecie po opalaniu. Wazne zeby byly to tluste kremy i dobrze sie wchlanialy!!

    Miska26
    Member
    • Temat贸w: 13
    • Odp.: 501
    • Zas艂u偶ony

    Od偶wie偶am niecko temat bo czas najwy偶szy pyta膰 o kosmetyki do opalania, lato ju偶 tu偶 tu偶 wi臋c trzeba zacz膮膰 si臋 przygotowywa膰 do wyj偶cia na s艂o艅ce!! I tutaj moje pytanie do Was, za kilka dni wybieram si臋 na wakacje z maluszkiem, porad藕cie mi prosz臋 jakie preparaty s膮 najlepsze dla 3-latka, boj臋 si臋 偶eby nie wyst膮pi艂y u niego poparzenia s艂oneczne, bo teraz w Egipcie jest gor膮co! Co polecacie, co b臋dzie najskuteczniejsze dla maluszka??

    pumpkin
    Member
    • Temat贸w: 7
    • Odp.: 285
    • Zapaleniec

    Te czerwone krostki mog膮 偶wiadczy膰 o uczuleniu na s艂o艅ce. Lepiej skonsultuj to z lekarzem.

    Miska26
    Member
    • Temat贸w: 13
    • Odp.: 501
    • Zas艂u偶ony

    wizyta u lekarza nie b臋dzi epotrzebna, bo siostra poleci艂a mi kupi膰 偶el curiosine, kt贸ry jest idealny na dzieci臋c膮 sk贸r臋, chroni膮c j膮 przed poparzenniami, 偶el nie jest drogi wi臋c postanowi艂am sp贸rubowac, powiem Wam po powrocie jak si臋 u nas sprawdzi艂.

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Kosmetyki do opalania"

Przewi艅 na g贸r臋