• Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Używacie, lubicie? Co sądzicie o kosmetykach naturalnych? Myżlicie, że zapanuje u nas moda na ich używanie? Jeżli używacie to jakich, co o nich sądzicie i gdzie kupujecie? Zachęcam do dyskusji.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Tak używam, i tak bardzo je lubię. Bo nie tylko doskonale pomagają pielęgnować moją urodę, czasem walczą z moimi drobnymi niedoskonałożciami. Ale też dzięki temu, że są naturalne nie martwię się o to, że mogą mi zaszkodzić.
    Chyba wiecie o czym mówię, bo pewnie nie jednej z was zdarzyło się, że jakiż kosmetyk ją uczulił i zamiast jej pomóc to zaszkodził.
    Jeżli chodzi o kosmetyki naturalne, których ja używam to jest ich kilka m.in. Glinka GHASSOUL, Olej Arganowy BIO. To są moje ulubione kosmetyki. A możesz je dostać w Mydlarni u Franciszka,
    A ty używasz naturalnych kosmetyków??
    Jeżli tak to jakich??

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Tak, lubię bardzo kosmetyki naturalne i żałuję, że w Polsce jeszcze nie są one aż tak bardzo popularne jak na zachodzie, chociaż sądzę, że na pewno jest duże grono sympatyków takich kosmetyków. Szczególnie wżród osób z alergiami i uczuleniami na niektóre składniki występujące w tych kosmetykach produkowanych na masową skalę. Ja sobie bardzo cenię również wszelkiego rodzaju glinki i wody kwiatowe z których mogę robić swoje własne domowe spa. Ostatnio zachwyciłam się też olejem do włosów, który odbudowuje strukturę włosa i pielęgnuje skórę głowy, mam na myżli ten: [usunięto_link]
    Któraż jeszcze ceni sobie kosmetyki naturalne?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Dzięki za ten link, szczególnie zainteresował mnie woda różana. czy używałaż jej?możesz polecić do suchej skóry?

    kleomaleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kosmetyki naturalne wprowadzają nową jakożć na rynek ale z wypowiedzi ekspertów wynika, że ilożć żrodków pochodzenia nienaturalnego nie szkodzi. Troszkę mamy teraz modę na takie kosmetyki. Osobiżcie po kąpieli nawilżam ciało [usunięto_link]. Uwierzcie mi pobudza zmysły, szczególnie nakładany męską dłonią ;-)…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Rozumiem że nawilżenie jest intensywniejsze jak masuje mężczyzna;)

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Woda różana może byc także używana do suchej skóry,sama kiedyż próbowałam i jestem z niej zadowolona.
    Często stosuje kosmetyki naturalne,pomagają mi walczyc z niedoskonałożciami.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kiedyż słyszałam że jakaż polska aktorka stosowała

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki naturalne"

Przewiń na górę