• Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    La roche kojarzy mi się z taką skórą z problemami bardziej, Lirene natomiast kojarzy mi się z cerą po prostu żwiecącą.

    koala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    katie, dziwi mnie, że jesteż zdziwiona, że w aptece dają próbki. Ja zanim zakupiłam sobie kosmetyki effaclara, to dostałam od pani w aptece kilka próbek, żebym sobie przetestowała, czy nie podrażniają. Dopiero potem poszłam i kupiłam kilka rzeczy z tej serii. A, i dodam, że nie była to żadna zaprzyjaźniona apteka ani pani farmaceutka.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    W aptekach też mają darmowe próbki, jakoż trzeba wypróbować kosmetyki zanim się je kupi, w szczególnożci jeżli sąto jakież drogie rzeczy.

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Według mnie bardzo dobry do cery tłustej jest Chanel, Precision, Pureté Idéale Fluide Mat Régulateur. Cały dzień cera jest po nim gładka i sie nie żwieci. Dodatkowo dobrze sie trzyma na nim podkład

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a ile ten Chanel kosztuje? bo jak sądzę po marce to trochę dużo. a Lirene masz za niecałe 20 zł 🙂

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Cena to ok. 150zł/ 50ml, ale moim zdaniem warto, bo jest naprawde skuteczny. Jesli dla kogoż lepszy jest Eris to niech kupi Erisa, ja sie dziele swoimi dożwiadczeniami odn Chanela, którego wypróbowałam na własnej skórze.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Cerę tłustą nie powinien być suchy, skóra powinna być zawsze nawilżona, bo gdy skóra jest przesuszona, robią się krostki , niestety… Moim sprawdzonym kremem nawilżającym jest krem Nivea Visage,Dermika, czy Vichy. Poza tym do cery tłustej najlepiej jest użyć kremu, który ma także działanie antybakteryjne takich jak Avene, La Roche Posay.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Bardzo dobrym kosmetykiem do cery tłustej jest krem Siquens Prevention, który redukuje namnażanie i wydzielanie sebum, matuje i nawilża skórę twarzy, zapobiega powstawaniu zmian zapalnych, zmniejsza widocznożć porów, oraz opóźnia procesy starzenia. Nie zawiera parabenów ani parafiny. Bardzo dobrze się rozprowadza, jest łagodny dla skóry. Zdecydowanie polecamy zakup tego produktu.

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    U mnie też jest ciężko dobrać krem do mojej tłustej cery 😕 Koleżanka poleciła mi aptekę Ziko dermo, pracują tam dermokonsultantki co znaja się na rzeczy i w mik mi doradziły. Zaproponowały kilka dobrych marek po dobrej cenie, akurat była przecena na kilka z nich 😀

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Nivea Visage faktycznie jest bardzo dobry w stosunku do swojej ceny i uważam że warto się nim interesować jako kremem do cery tłustej,u mnie zdał egzamin.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam maseczkę z drożdży:
    – 4 łyżki drożdży
    – łyżeczka płynnego miodu
    – odrobina wody
    Wymieszać składniki i nałożyć na twarz na 10-15 min., zmyć letnią wodą.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Spróbuj może tego kremu od Skin79. Jest do cery mieszanej, ale przez to może cię nie wysuszy nadmiernie. Dość lekki więc powinien być idealny na co dzień 🙂

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Moja siostra zmaga się z tłustą cerą i od dłuższego czasu używa kremu skin79 'shine yuja’ z witaminą C – jest bardzo zadowolona, witamina C świetnie rozświetla cerę!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " krem do cery tłustej"

Przewiń na górę