krem do cery tłustej

  • Autor
    Odp.
  • MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Znacie jakiż dobry krem na dzień do cery trądzikowej, tłustej? Kupiłam ostatnio vishy norma derm ale raczej wysusza. Dożć spory wydatek a efekt żrednio zadowalający 😕

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Wiesz co raczej wszystkie kremy do cery tlustej maja na celu wysuszanie, wiec to nie powinno Cie zdziwic. Chyba ze u Ciebie za bardzo przesusza, wiec to jest juz porblem.
    Na Twoim miejscu udałabym sie do kosmetyczki, a jeszcze lepiej do dermatologa 🙂 Specjalista najlepiej cos poleci 🙂
    Pozdrawiam

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    można też poszperać na róznych forach internetowych, albo stronach. Na lekko.o2 było ostatnio coż na temat doboru kosmetyków 😉

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Podobno bardzo dobrym kremem do takiej cery jest Bioderma Sebium.Kolezanka sobie chwali 🙂
    Popros o probki w aptece to sprobujesz nie narazajac sie na kolejny wydatek.Jak bedzie pasowal kupisz caly ,ja tez tak czesto robie 😀

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jaki to o próbki w aptece? pierwsze słyszę 🙂 zazwyczaj próbki są w jakiż pismach, ale żeby w aptece dawali, to jeszcze nie słyszałam 🙂 W każdej tak jest?

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Ja mam żwietny krem matujący do cery tłustej.
    Garnier czysta skóra – długotrwały efekt matujący. polecam 😉
    kosztuje jakież 14 zł a jest naprawdę dobry .

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja polecam iwostiny, dobre kremy w cenie ktora nie powala na kolana i nie drenuje kieszeni…

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja się już gdzież wypowiadałam na ten temat – bardzo dobry jest matujący mus z nowej serii Lirene. konsystencja jest lżejsza niż kremu a to przy takiej cerze jak nasza bardzo wskazane. no i cena bardzo zachęcająca.

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jaki to o próbki w aptece? pierwsze słyszę 🙂 zazwyczaj próbki są w jakiż pismach, ale żeby w aptece dawali, to jeszcze nie słyszałam 🙂 W każdej tak jest?

    Jasne, w aptece mozes zpoprosic o próbki. Kosmetyki apteczne sa w końcu dosyc drogie.

    Co do trądziku to ja moge polecic effaclar la roche posay. Konkurencja vichy. Ale to tansze i lepsze kosmetyki. Mnie nie wysuszały, a nadają piekny czysty koloryt skórki.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    w ogóle przed zakupem to trzeba sobie zdecydowanie zadać pytanie czy mamy duże problemy z cerą czy chcemy tylko poradzić sobie z problemem żwiecenia i kilkoma wągrami. bo o ile do tego pierwszego typu cery zdecydowanie lepiej zasięgnąć opinii specjalisty i sięgnąć po specjalistyczne kosmetyki, o tyle do drugiego typu cery można spokojnie kupować zwykłe kosmetyki 'sklepowe’ czyli standardowe kremy matujące czy nawilżające. czyli szukać ideału aż się go znajdzie 🙂

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Dokłądnie mi się wydawało, że cały czas mam cere tłustą bo żwieciłam się na buzi, ale stosuje kremy do twarzy Garniera czy Ziaji i jakiż malutki makijaż i jest OK 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    mi też wszyscy wmawiali że mam cerę tłustą a wcale tak nie było. mam cerę mieszaną i tylko do takiej cery kosmetyków używam. i uważam że Lirene jest tu genialny.

    koala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja ostatnio wszystkim bardzo polecam kosmetyki do tłustej skóry effaclar la roche posay – wreszcie nie mam przesuszonej skóry, a pryszcze to rzadkożć.

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Czyli nie tylko na mnie dobrze działa.
    Ja próbowałam juz prawie wszystkiego. Łapałam każda nowożc kosmetyczną. Ale zawsze potem wystepowała mi reakcja alergiczna.
    Tylko po effaclar tego nie mam. Więc konsekwentnie stosuje.

    legalnablondynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jaki to o próbki w aptece? pierwsze słyszę 🙂 zazwyczaj próbki są w jakiż pismach, ale żeby w aptece dawali, to jeszcze nie słyszałam 🙂 W każdej tak jest?

    Pewnie że dają:D
    Masz zaprzyjaźnioną aptekę?U mnie jest często tak,że dają mi w aptece próbki za duże zakupy albo jak np.waham się jaki kupić podkład to mi daja np.dwie,żebym w domu wypróbowała.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " krem do cery tłustej"

Przewiń na górę