Krwawnienie po stosunku…

  • Autor
    Odp.
  • arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A co my ci tu na forum pomozemy? Zatamujemy ci krwawienie czy co? Jesli lekarz powiedzial ,ze to normlne to normalne. A jesli spodziewalas sie miesiaczki to pewnie to ona. Krew bywa rozna, raz ma ciemniejszy kolor innym razem jasniejszy. A na nastepnym razem nie ryp sie tak mocno,to nie bedzie cie nic bolec:)

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Nastepna wredna baba na forum… 🙄

    A co do autorki postu: jesli krwawienie nie minie i jestes pewna ze to nie okres to koniecznie idz do lekarza…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nastepna wredna baba na forum… 🙄
    .

    na tym forum to zalazliwe :] trzeba tak pisac, jak nasza dosyc nowa kolezanka- aby „trzymac fason” 😆

    Do autorki- a moze dopiero teraz stracilas cnote? Ja krwawilam po ktoryms z kolei stosunku- nie przy pierwszym- i to dopiero wowczas ją stracilam. Krwawienie bylo obfite i tez bolał mnie brzuch.. ??

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja mimo wszystko poszłabym do ginekologa o zdrowie trzeba dbac 😀 balabym sie czekac az sie samo zagoi z tym nie ma zartow. nie wiesz czy to zwykle otarcie czy cos innego a nawet od zwyklego otarcia moze cos ci sie stac ja juz chyba wierze ze wszystko jest mozliwe 😕

    A co my ci tu na forum pomozemy? Zatamujemy ci krwawienie czy co? Jesli lekarz powiedzial ,ze to normlne to normalne. A jesli spodziewalas sie miesiaczki to pewnie to ona. Krew bywa rozna, raz ma ciemniejszy kolor innym razem jasniejszy. A na nastepnym razem nie ryp sie tak mocno,to nie bedzie cie nic bolec:)

    nie ryp? nie ma jak pełna kultura 😆 😆 😆 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    krwawienie po stosunku nie jest normalne. moze to byc nadzerka, moze rak szyjki macicy.

    dawno robilas cytologie?

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    na tym forum to zalazliwe :] trzeba tak pisac, jak nasza dosyc nowa kolezanka- aby „trzymac fason” 😆

    nie ryp? nie ma jak pełna kultura

    „trzymać fason”? Ciekawe przed kim:D

    Dobrze moglam napisac nie wspołzyj tak intesywnie zamiast nie ryp sie:P
    Autorka posta jest duza dziewczynka i sie pewno nie obrazila.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    napisz nam co wynikło z tej wizyty- sama jestem ciekawa.

    rowniez jestem zdania, ze to krwawienie nie jest skutkiem „rypania” samego w sobie.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    no i co nie napisala 🙄

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link]:) wrote:

    no i co nie napisala 🙄

    Na 12 miala wizyte wiec chyba normalne ze jeszcze nie zdarzyla 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A i jeszcze dziwie sie ze nie mialas nigdy robionej cytologii, skoro z tego co piszesz masz „swojego” ginekologa. Dziwne ze nie zrobil ic jeszcze tego badania 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krwawnienie po stosunku…"

Przewiń na górę