• Autor
    Odp.
  • BibiAnnson
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A jeżli chodzi o drzwi zewnętrzne, to o profilu antywłamaniowym jakie by wziąć pod uwagę?

    Turvii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Sprawdzałaż gerdę? Tzn. czy bralaż w oóle pod uwage? Uznana marka i nie ma co się dziwić. U paru znajomych mają i się sprawdza.

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    zgadza się zobacz na gerdę. ja w poprzednim mieszkaniu miałam zewnetrzne gerdy i były super. jak bedziesz szukac to popatrz tez na okazje.info bo moze znajdziesz tam jakiż fajny sklep internetowy z drzwiami

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja się zastanawiam jeszcze nad drzwiami zewnętrznymi z wmontowaną szybką. Widziałam u jednej koleżanki i wyglądały bardzo ładnie. Nie wiem jednak jak to jest wtedy z ich bezpieczeństwem i ogólnie przed włamaniami. Do tego zależy mi, by miały dobrą izolację, tj. chroniły przed utratą ciepła. Czy w tym przypadku po prostu dobra uszczelka będzie rozwiązaniem?

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Myżlałaż może o takich drzwiach z szybkami?

    Ja mam coż podobnego, to drzwi oferowane przez firmę Gerda. Szybki są całkowicie antywłamaniowe, więc nie musisz się bać, że ktoż je wybije i otworzy zamek.
    Co do izolacji, to sama uszczelka nie spełni swojej roli. Dobrze, by sama ożcieżnica była również specjalnie izolowana.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Te drzwi Vox z piaskowaną szybą są ciekawe.Bawię się teraz programem do aranżacji wnętrz i dokładnie te drzwi wybrałam do projektu

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    lubuszanka, o co chodzi z tą ożcieżnicą? W jaki sposób jest dodatkowo izolowana? Posiada jakież wzmocnienie czy jak to wygląda? Te drzwi wyglądają naprawdę ciekawie i jeżeli te szyby są faktycznie całkowicie antywłamaniowe, to będę bardzo zadowolona.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Tak, te drzwi są jak najbardziej antywłamaniowe, podobnie jak ta szyba, która jest specjalnie wzmacniana. Jeżeli chodzi o ożcieżnicę, to posiada ona specjalnie perforowane dziurki, dzięki czemu dostaje się do nich powietrze, które jest doskonałym izolatorem. Dopytaj się o więcej informacji w jakimż salonie, bo ja specjalistką nie jestem 🙂 Do tego fajnie, że u Gerdy już wszystko jest w cenie, tj. kupujesz kompletne drzwi, a nie nagle dochodzą dodatkowe koszty.

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    No włażnie, jak patrzyłam na inne marki to trzeba tam jeszcze dopłacać za klamki czy wkładki, a niby najpierw cena taka atrakcyjna jest. Gerda ma włażnie już wszystko w zestawie. Po za tym akurat podoba mi się u nich ciekawe wzornictwo oraz różne kolory. Dlatego chyba zdecyduję się włażnie na drzwi od Gerdy. Dzięki za pomoc 🙂

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Te drzwi Vox z piaskowaną szybą są ciekawe.Bawię się teraz programem do aranżacji wnętrz i dokładnie te drzwi wybrałam do projektu

    My też mamy zamontowane drzwi Vox ( tylko trochę inny model) więc mogę Ci je polecić.Bardzo szczelne są, w tym roku sporo zaoszczędziliżmy na ogrzewaniu:) I dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz.Zamki też podobno mają dobre.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Dzisiaj zamówione:) Wzięłam z montażem żeby mniej zapłacić.Już się nie mogę doczekać kiedy nasz dom będzie miał nowe drzwi.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    W takim razie koniecznie wstaw zdjęcie nowych drzwi,jesteżmy bardzo ciekawi jak się prezentują,ale najważniejsze abyż była z nich zadowolona i były bezpieczne:)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Gerda ma dobre drzwi, też je braliżmy pod uwagę, ale jak sobie porównaliżmy ceny, design i parametry techniczne to wybór padł na vox.Niedługo będzie rok od zakupu i dotąd też nie mamy powodów do narzekania.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Zarówno Gerda jak i Vox to bardzo drogie drzwi i można moim zdaniem wybrać inną firmę,którą będzie tańsza a za to równie solidna. Najpierw sprecyzuj budżet jaki posiadasz na ten cel i wtedy postaramy się pomóc,doradzić na forum.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kupujemy drzwi"

Przewiń na górę