łóżko do sypilani

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Chciałam sobie kupić nowe łóżko do sypialni. Bardzo chciałabym mieć proste łóżko drewniane. Wiem, że można takie łóżka kupić w ikei, ale nie lubię tych mebli bo są kiepskiej jakożci.
    Przeszukałam kilka znanych mi miejsc z meblami wybrałam sobie takie łóżko [usunięto_link]
    chciałabym was zapytać, co o nim sądzicie??
    A może macie jakież inne propozycje ?
    Będę wdzięczna za wszelkie porady.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ładne łóżko, chociaż nie podoba mi się „faktura” drewna, te łączenia desek wyglądają jak parkiet albo panele. Co powiesz na takie łóżko: [usunięto_link] ? Jest równie proste, a drewno jest moim zdaniem ładniejsze (ah no i ja również bardzo lubię takie proste łóżka, najlepsze są!).

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Lubię rzeczy z Ikei ale kanapy i łóżek nie polecam. szczególnie kanap z metalowymi stelażami.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a ja lubię materace na podłodze, ewentualnie na niewielkim podwyższeniu 😉
    kiedyż widziałam boskie wnętrze takiej sypialni i się zakochałam, oczywiżcie teraz nie mogę znaleźć

    sypialnia miała dwa poziomy podłogi, na wyższym leżał materac + dwa niskie stoliczki nocne, a na niższym jakież fotele, poduchy itd… piękna była 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Już to widzę żwietnie wyglądało i chyba żwietnie się spało?:)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Mam łózko z Ikei i po czterech miesiącach rozpada się stelaż!włażnie mam dziż reklamować.Nie mam pecha bo mam od kilku lat rzeczy z Ikei i ostatni raz dałam się nabrać. .Sprawdzają się tylko drobne dodatki…ostatnio polecam poduszkę ortopedyczną z pianki dopasowującej się do głowy.Jest tania i naprawdę się sprawdza.
    Lubię ten styl ale wykonanie i trwałożć pozostawiają wiele do życzenia.
    Może tylko w Polsce takie rzeczy sprzedają,moja znajoma mieszka we Włoszech i tu często przyjeżdża,mówi że to zupełnie różne rzeczy

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Nieważne gdzie się kupuje łóżko,ważne aby było funkcjonalne i dobre.Należy pamiętać że spędzasz w nim 1/3 życia a wypoczynek jest ważny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " łóżko do sypilani"

Przewiń na górę