• Autor
    Odp.
  • olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja też dołączam do fanek „małej czarnej” z Avonu 🙂

    PaaTal_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja czasem lubię pozwolić sobie na posiadanie tego luksusu i dobre,markowe perfumy o pięknym zapachu. Zdarza się to bardzo rzadko,ale jednak:) Najczężciej kiedy są włażnie promocje w sklepach internetowych.

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Zakupy w perfumeriach Douglas czy Sephora, to naprawde luksus. bo ceny perfum są tam bardzo wysokie. W tej chwili perfumy można kupic w internecie, gdzie ceny są duzo niższe. Dlatego teraz perfumy to zaden luksus. Ja kupuję perfumy w perfumerii internetowej forus.pl. Perfumeria posiada bogaty asortyment perfum w promocyjnych cenach. W dodatku można znaleźć perfumy w wersji testerów, miniaturek, czy zestawy perfum. Fajny Sklep!

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Racja,ceny tamtejszych perfum są naprawdę bardzo wysokie,wręcz gigantyczne i dlatego też jestem zdania,że markowych perfum należy szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie ceny będą zdecydowanie niższe i nie ucierpi na tym jakożć. Ważnie tak jest u nas:)

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A gdzie mogę kupić takie prawdziwe perfumy? Ile kusztują? Na jaki czas starczają? 😀

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Przyznam się szczerze, że nie wyobrażam sobie kupowania innych perfum niż tych z wyższej półki. Może to dlatego że takie perfumy są po prostu wydajne, wystarczają na dłużej i ten zapach. Wydanie 500 zł na rok to nie jest jakiż duży koszt 😛

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Bielizna i perfumy to coż co sprawia, że czuję się kobieco i sexy. Pozwalam sobie na nie. 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Pamiętaj tylko,że kwota 500zł nie wystarczy Ci na cały rok,taki flakonik zużyjesz w przeciągu 2-3 miesięcy i pozostaje pytanie co dalej. Polecam dobre i markowe perfumy które będą miały trwały zapach,ale zamawiając je w drogeriach internetowych,to naprawdę bardzo się opłaca.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " luksusowe prefumy??"

Przewiń na górę