mały duży problem

  • Autor
    Odp.
  • justiena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wiele osób tylko paniukuje albo się żmieje… Hmm, ale ja też mam mały problem i rozumiem te wszystkie dziewczyny, które nie mają czasami pojęcia jak to jest z tym zachodzeniem w ciąże. Boimy się zrobić test, a co dopiero iżc do lekarza…

    Problemu już nie ma…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hm… a więc odpowiedzi w stylu „jesteż w ciąży”/”nie jesteż w ciąży” uważasz za pomoc? po raz kolejny, kiedy czytam coż takiego mam ochotę odpowiedzieć: a czy forum wygląda jak test ciążowy? skąd my mamy wiedzieć, z czego wynikają twoje objawy… my nie wróżki… 🙄

    justiena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hmm no to ciekawa jestem od czego jest forum…

    tak swoją drogą, może zna ktoż coż takiego jak lekarz online??

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    czytam to chyba z 2 razy i nie wiem o co ci do końca chodzi? bierzesz te tabletki? czy nie brałaż ich po „okresie” ?
    a czemu testu nie zrobisz? – kasy nie masz? będziesz tak rozmyżlać jestem? nie jestem?

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Jak można bać się testów? Miałam kilka razy obawy i od razu: apteka i test. I wyjażnione!
    Skąd mam wiedzieć jak reagujesz na odstawienie tabletek, może własnie takimi objawami?
    Możemy gdybać – jedna ci napisze, tak jesteż w ciąży, druga, że nie!
    Pomoże ci to w czymż?

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Czytam tego posta i ciezko go zrozumiec. To,ze nie wzielas tydzien tabeletk nie powinno sprawic,ze sie zle czujesz. A ty wiesz,ze biorac tabletki nie mozna palic fajek!! Chcesz miec problemy? Dostaniesz zakrzepu czy cos, nie mowie ze teraz ale jak bedziesz starsza. Lekarze alarmuja-fajki i tabletki-odpadaja!!

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    hmm no to ciekawa jestem od czego jest forum…

    sorry, ale raczej nie od stawiania lekarskiej diagnozy… 🙄

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    przyznam, ze tez nie bardzo rozumiem post osoby pytającej
    co do stawiania diagnoz, to się zgadzam – cykl kobiety i ogólnie organizm to tak złozony system, ze trudno bez konkretów się odnieżć doń jednoznacznie

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    hmm no to ciekawa jestem od czego jest forum…

    tak swoją drogą, może zna ktoż coż takiego jak lekarz online??

    hehe forum na pewno nie jest od tego aby wiedzieć czy ktoż jest w ciąży czy nie. zrób test, jeżli nie bo się boisz lub nie chcesz – nie rób i się martw Twój problem 🙂

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    pierwsza sprawa to jest test a druga lekarz i rozmowa z nim…dlaczego nie mogłaż brać tabletek? i zaczełaż od pierwszej po tym odstawieniu na tydz??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mały duży problem"

Przewiń na górę