Mam brzydki pieprzyk w miejscu intymnym!

  • Autor
    Odp.
  • Madziulkaa79
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam.Mam pytanko otoz kolo wargi sromowej mam pieprzyk jest czarny lekko wypukly.Niestety z 2,3 razy zachaczylam o niego podczas golenia 🙁 .Poza tym jest podatny na ciagle otarcia bielizna…strasznie denerwuje sie ze moze zniego zrobic zlosliy nowotwor.Chcialabym go usunac gdzie mam z tym isc wpierw do ginekologa czy odrazu do dermatologa?poradzcie

    88888
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    lekarz rodzinny – dostaniesz skierowanie do dermatologa – dermatolog to usunie (skalpel lub laser)

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    u mojego dermatologa nie potrzeba skierowania, idziesz, rejestrujesz się i za chwilę cię przyjmuje.
    dodam, że nie jest to lekarz prywatny.
    więc najpierw się dowiedz jak to jest u Ciebie i dopiero potem w razie potrzeby idź do rodzinnego.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Do dermatologa,okulisty,ginekologa,onkolga idzie się bez skierowania!! zawsze i wszędzie!

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Ja mam pieprzyk na twarzy i juz nauczylem się go omijac maszynką 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Witam.Mam pytanko otoz kolo wargi sromowej mam pieprzyk jest czarny lekko wypukly.Niestety z 2,3 razy zachaczylam o niego podczas golenia 🙁 .Poza tym jest podatny na ciagle otarcia bielizna…strasznie denerwuje sie ze moze zniego zrobic zlosliy nowotwor.Chcialabym go usunac gdzie mam z tym isc wpierw do ginekologa czy odrazu do dermatologa?poradzcie

    idź i do dermatologa i do ginekologa, Kobieto! 👿

    ale w sumie, jeżli to nie grozi Ci życiu, wcale mi to nie przeszkadza…
    nawet fajnie, że coż masz przy pipci 😉 mnie by to dodatkowo podnieciło 😀

    ps. no i co, byłaż u lekarza? najważniejsze Twoje zdrowie! jeżli nic takiego…
    to fajnie, że masz taką ciekawą cipkę 😛

    paulamaz76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    takie rzeczy zawsze jest lepiej usunąć;)
    po co się męczyć?

    zuzik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Również proponuję koniecznie dermatologa. Po za wszystkim oceni, czy to rzeczywiżcie jedynie piprzyk. Nie warto ryzykować…

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Tak jak mowia poprzedniczki.
    A dlugo go masz? Ma więcej niz ,05 cm?

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    idz do ginekologa, bo w sumie nigdy nie wiadomo co to moze byc 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Witam.Mam pytanko otoz kolo wargi sromowej mam pieprzyk jest czarny lekko wypukly.

    wiesz, Madziulkaa79, czasem może być cholernie ponętny 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Niestety z 2,3 razy zachaczylam o niego podczas golenia 🙁 .Poza tym jest podatny na ciagle otarcia bielizna…strasznie denerwuje sie ze moze zniego zrobic zlosliy nowotwor.

    no to leć do lekarza. eee, tam, nie wierzę, żeby to był nowotwór 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Chcialabym go usunac gdzie mam z tym isc wpierw do ginekologa czy odrazu do dermatologa?poradzcie

    i do jednego i do drugiego… oraz do psychologa 😛

    od siebie > poczucia, że nic Ci nie jest :ok:

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    z uwagi na to, że jest to w miejscu intymnym, najpierw udałabym się do ginekologa..

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam.Mam pytanko otoz kolo wargi sromowej mam pieprzyk jest czarny lekko wypukly.Niestety z 2,3 razy zachaczylam o niego podczas golenia 🙁 .Poza tym jest podatny na ciagle otarcia bielizna…strasznie denerwuje sie ze moze zniego zrobic zlosliy nowotwor.Chcialabym go usunac gdzie mam z tym isc wpierw do ginekologa czy odrazu do dermatologa?poradzcie

    Pieprzyk znajdujący w opisanym przez Ciebie miejscu z pewnożcią wymaga konsultacji z lekarzem, jeżli jest stale narażony na drażnienie teoretycznie może być onkogenny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mam brzydki pieprzyk w miejscu intymnym!"

Przewiń na górę