McDonald a zdrowie???

  • Autor
    Odp.
  • karolbajer
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    co sądzicie o takim połączeniu??? bo się okazuje nie wiem czy wiecie, ze ma fundację prozdrowotną a teraz we Wrocławiu będzie akcja Dzieciaki w formie, w której uczestniczy owa fundacja xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx uważam to za ciekawą inicjatywę, bo będzie można zrobić dziecku wiele badań zobaczcie koniecznie, szkoda tylko że w innych miastach nie ma tej akcji

    edit
    jakubek

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Najpierw truje ludzi ,a później reklamuje się pomagając ze składek klientów. Fundacja prozdrowotna w tym przypadku to komedia. Niech zamkną biznes to uratują wiele istnień.

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Te dwa wyrazy nie powinny nawet występować w jednym zdaniu…

    Stachursky1910
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Powiem tak: „tortilla” (cieniutkie ciasto) bez sosu wg. mnie jest zdrowa 🙂 Jedyna zdrowa rzecz w Mc !

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Wydają kasę na „ratowanie ludzi”, to tylko sprytna akcja pr-owa. McDonald nie jest,nie był i nie będzie zdrowy. Nigdy w to nie uwierzę.

    martapek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wszystko w mc to żwinżtwo, ja omijam ich szerokim łukiem…

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    fundacja prozdrowotna hahahaahhahaha

    renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    chyba jedno z drugim sie wyklucza…Ale wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. Ja czasem lubię zjeżc coż z Mcdonalda ale robię to bardzo rzadko raz na kilka miesięcy wiec mysle ze mi jakoż szczegolnie niezaszkodzi.

    zelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mogę tam jeżć, ale od żwięta. Z resztą każdy fastfood nie idzie w parze ze zdrowiem. Taka zakazana przyjemnożć 😈

    paczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no faktycznie moze to i zdrowe nie jest za bardzo ale za to jakie smaczne..:)

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    z maca to lubię ciastko i lody, reszta jakoż nie podchodzi, a poza tym mimo wszystko jest dożć drogo

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Mój bliski znajomy pracowała w McDonaldzie na kuchni. Po jego historiach o jedzeniu, które tam podają całkowicie zrezygnowałam z posiłków w tym miejscu

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja też nie uważam żeby to było zdrowe ale smaczne jest nie powiem. I fakt dożc drogo jest np. za niektóre kanapki trzeba zapłacić z 15 zł!!Za tą cenę można już zjeżć porządny obiad.Renata78 jakie historyjki słyszałaż?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Obleżne jedzenie i jeszcze żmierdzi. Jak pomyżleć ,że bym miał to zamienić na jakąż surówkę na zimno z kawałkami kurczaka z dodatkiem oleju to musieli by mi jeszcze dopłacić.

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    mi wystarczył wpis na blogu jednej z amerykańskich blogerek…robiła test z kanapką z maka.Leżała chyba z rok i nie spleżniała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ja dziękuję za takie jedzenie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " McDonald a zdrowie???"

Przewiń na górę