Mdłożci,stale biegunki czy to antykoncepcja?:(

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Witam!
    Jak juz gdzies pisalam,bralam keidys tabletki antykoncepcyjne.3 razy zmieniane byly tabletki po ktorych zle ,wrecz fatalnie sie czulam.Teraz plastry (2 miesiac sie zaczal) i mam masakryczne mdlosci ,nie moge wrecz obiadu przelknac bo mnie tak mdli!Biegunki stale 🙁 😥 Czy cos jest ze mna powaznego?Mam isc do lekarza?Lekrza mysla,ze trzeba gastroskopie zrobic a ja nie chce i sie boje:( gadalam z przyjaciolka i mowila mi,ze miala to samo wlasnie przez antykoncepcje!Tez miala silne mdlosci,biegunki nawet wymioty.Podobno trzeba przeczekac z 3 miesiace zeby organizm sie rpzyzwyczail. 🙄 Ale ja nie moge wyrobic! 😥 Prosze napiszcie co mi jest? Czy ktos z Was mial takie dolegliwosci straszne? Podkreslam ,ze nie zmyslam i nie ejstem jakas lekkomanka czy wymyslna jakas baba.Dokuczaja mi te mdlosci bardzo. 😥

    Czekam na odpowiedzi i dziekuje. 😥 🙁

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Moze poprostu sie czyms zatrulas? radze isc do lekarza jesli niedlugo nie przejdzie.

    Ja stosuje plastry ponad rok i nie mialam nigdy czegos takiego…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie prawda.To nie jest napewno zatrucie bo wiem jak to jest.To jest abrdziej uciazliwe i sie powtarza.Mialam i zaczelo to sie wszystko od pierwszych tabletek antykonc.odstawilam je i przeszlam na palstry i znowu to samo…

    Czy mzoe mi ktos pomoc?? 🙄

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Yhm czy ktos tu mi pomoze?? 🙄

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    A co Ci szkodzi iżć na tą gastroskopię? Ja miałam robioną, trawa kilka minut i w ogóle, absolutnie nie boli! Jest to co prawda niezbyt przyjemne bo są odruchy wymiotne i potem, po badaniu czujesz delikatnie przełyk, tak jakbyż połknęła bardzo duuuuży kawałek jedzenia, przynajmniej zbadasz się pod kątem wrzodów i innych, każdy powinien mieć chociaż raz w życiu takie badanie A poza tym idz do swojego gina i zapytaj się czy może nie jesteż uczulona na któryż składnik używany w tabletkach anty.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Dzisiaj mdlosci minely i jem! 😆 Ale brzuszek momentami dalej twardy:/ Nie pojde na gastroskopie w zyciu!Chyba,ze juz naprawde bedzie dluzej to trwalo..Przeczekam jeszcze i postaram sie nie denerwowac.Mysle,ze to sprawa hormonow tak robi.Tablek nie biore bo nie sa rewelacja:) Szkodza na trzustke,zoladek i watrobe!Po kazdych tabsach czulam sie fatalnie.Teraz mam plastry(4 mam na sobie) i wlasnie mysle,ze to kwestia czasu by hormony sie ustabilizowaly.Np. w pierwszym miesiacu gdzie 3 pierwsze plastry w opakowaniu ,to mialam straszne bole peirsi !Wrecz nie moglam nawet stanika nosic(chcoaiz nosze) ,dotknac ich i wezly powiekszone masakra byla!Teraz 2 miesiac piersi ustabilizowaly sie,wogole mnie nie bola 🙂 a za to te silne mdlosci i twardy brzuch hmmm coz czas pokaze… 🙄

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No i sie wyjasnilo po gastroskopii ,ze walcze z refluksem stad mdlosci,itp. Antyko ncepcja nie jest tego pwoodem w moim przypadku,ale co sie na stresowalam to hohoh.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mdłożci,stale biegunki czy to antykoncepcja?:("

Przewiń na górę