• Autor
    Odp.
  • martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    hmm, warto dbać o siebie i się wysypać

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    pewnie, że warto ale nie zawsze się da… 😉 w większożci przypadków takie pulsowanie to objaw braku magnezu, jak już pisałam, jeden plusssz up cytrynowy dziennie powinien załatwić sprawę 😉

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Magnezu i potasu – musisz uzupełnić diete w te pierwiastki – polecam sięgnąc już po leki apteczne – magnez z witamina B6 która zwiększa wchłanianie preparatu oraz potas;) A do diety wprowadź między innymi pomidory zielone warzywa, cytrusy, banany, kakao oraz gorzką czekoladę;)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja zazwyczaj nie sięgam po te apteczne, bo mam coż takiego, ze przy łykaniu tabletek niepowleczonych czymż słodkim (a takie zazwyczaj są) mam odruch wymiotny… pocieszam sie tym, że preparaty w płynie, takie jak plusssz up, są lepiej przyswajalne przez organizm

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    z takim pulsowaniem to bym się wybrała do lekarza..

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    dlaczego do lekarza? nigdy nie sądziłam, ze to może być coż groźnego… czytałam gdzież, ze to jeden z objawów braku magnezu w organizmie i u mnie chyba faktycznie tak było, bo odkąd pije jeden plusssz up z magnezem dziennie, to problem ustąpił

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Niestety to brak witamin. Kup sobie w aptece jakież tabletki z kompleksem witamin, po jakimż czasie powinno przejsc (chyba że to objaw nerwówki więc wtedy tabletki z witaminami nie pomogą – tylko relaks)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zakup magnez najlepiej w formie chelatowanej. Czy brak witamin raczej nie,ale jak magnez nie pomoże to możliwe. 😆

    [usunięto_link] wrote:

    z takim pulsowaniem to bym się wybrała do lekarza..

    Nie przesadzałbym 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meczace pulsowanie pod okiem…"

Przewiń na górę