męskożć, a wrażliwożć…

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    no włażnie, jak Wy sobie to Panie moje wyobrażacie…?
    a przecież z Waszych wypowiedzi to niejednoznacznie wynika, żeby wasz men był cierpki, ochłodzony i… hard… no nie? 😉

    myżlę, że wielu to współczeżnie zarzyna, choć niekoniecznie mnie! 😀
    ja akurat jestem często ironiczny, bezuczuciowy i chamski 😈 tudzież twardy jak orzech na ciele i psychicznie… oczywiżcie to moja własna ocena… moja kobieta pyta czasem – masz gdzież jakież drzwiczki do twojego 'ja’? też nie odpowiadam najczężciej tylko najwyżej ją przytulę również beznamiętnie! 👿

    kurcze nie będę się popisywał dalej… wolę Was zapytać dziewczyny…
    czego od nas oczekujecie i jak nas rozumiecie? 🙄

    co jest męskie, a co wrażliwe w takich palantach, jak my? 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wiesz stary…palanty takie jak ty mnie nie interesuja.
    na szczescie nie wszyscy mezczyzni sa palantami-mow za siebie.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Do mnie twoje bajki w ogóle nie przemawiają. Nie wiem czy wymyżlasz je na poczekaniu, czy wczeżniej.
    W każdym razie jesteż zaprzeczeniem męskożci!
    Pisząc tu na forum, wypytując O MASE P****ÓŁ, tak jak chociażby co nosimy w torebce, pokazujesz jaka z ciebie miernota.
    To widać gołym okiem. Ty nie piszesz jaki jesteż, tylko jaki chciałbyż być. A prawda jest smutna…

    imported_rozyczka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    naucz sie zyc w zgodzie ze soba bedzie prosciej :*

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    W każdym razie jesteż zaprzeczeniem męskożci!
    .

    Moim zdaniem nie powinnas tak mówić, ok pisze jak pisze ale nie mozna tak człowieka zmieszac z błotem za to ze Ci sie Jego watki nie podobaja.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    tiaa niektore sa nie do poczytania;) a mnie tam elm wogole nie przeszkadza…wrecz nawet jestem pelna podziwu, ze tez mozna byc tak skonstruowanym jednakze w odpowiedzi na temat …..

    ja osobiscie spotykam na swojej drodze super facetow ….wrecz sa mi do zycia niezbedni

    zas co do ich twardosci lub nie ….facet jest jak kot nie zawsze merda ogonem na powitanie jak piesek tylko lazi swoimi drogami i nie zawsze okazuje wprost wszystkie uczucia….i wymaganie od nich czyli panow robienia czegos co jest wbrew ich naturze jest poprostu dziwne…

    (a ci super z romansow -no wiec autorkami romansow sa kobiety, a wiec to sa ich kobiet marzenia)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    wiesz stary…palanty takie jak ty mnie nie interesuja.
    na szczescie nie wszyscy mezczyzni sa palantami-mow za siebie.

    jak dla mnie, Parvi 😆 to czysta nobilitacja 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Do mnie twoje bajki w ogóle nie przemawiają. Nie wiem czy wymyżlasz je na poczekaniu, czy wczeżniej.
    W każdym razie jesteż zaprzeczeniem męskożci!
    Pisząc tu na forum, wypytując O MASE P****ÓŁ, tak jak chociażby co nosimy w torebce, pokazujesz jaka z ciebie miernota.
    To widać gołym okiem. Ty nie piszesz jaki jesteż, tylko jaki chciałbyż być. A prawda jest smutna…

    i tak lubię SIĘ oglądać w wizjerze Twoich oczu 😀 Nadzwyczajna¦ zwykła¦ 😉

    [usunięto_link] wrote:

    naucz sie zyc w zgodzie ze soba bedzie prosciej :*

    Różyczko, jeszcze prożciej!? > 😐

    @izaczek wrote:

    zamiast wybrzydzac, moze po prostu nie odpisujcie w tematach harda?

    Jezuniu Nazareński, czyżbyż mnie Lizaczku aż tak znielubiła

    @izaczek wrote:

    wole czytac harda niz elma np.

    o! to mi się Izuż podoba 😀 chociaż ja Elma lubię akurat poczytać 😉

    @izaczek wrote:

    pytanie z 'drzwiczkami do ja’ bardzo trafne, ja swojemu mezczyznie czesto zadaję podobnie brzmiace, ale on czesto szczelnie zamyka się w skorupie…

    włażnieeee! Tym mnie zaintrygowałaż! 🙄

    @mrówka wrote:

    Moim zdaniem nie powinnas tak mówić, ok pisze jak pisze ale nie mozna tak człowieka zmieszac z błotem za to ze Ci sie Jego watki nie podobaja.

    tą wypowiedzią mnie zdobyłaż 😆 pewnie, żem człek 😉 i w Tobie też widzę człowieka 😉

    [usunięto_link] wrote:

    tiaa niektore sa nie do poczytania;)

    Chyba nie mówisz o moich!? 🙄 eBoska? 🙁

    [usunięto_link] wrote:

    zas co do ich twardosci lub nie ….facet jest jak kot nie zawsze merda ogonem na powitanie jak piesek tylko lazi swoimi drogami i nie zawsze okazuje wprost wszystkie uczucia….i wymaganie od nich czyli panow robienia czegos co jest wbrew ich naturze jest poprostu dziwne…

    (a ci super z romansow -no wiec autorkami romansow sa kobiety, a wiec to sa ich kobiet marzenia)

    no nieźle Ci nawet wyszło Skarbie 😀 nawet nie będę szukał w mej Bażce riposty 😉
    po prostu fajnie zabrzmiało “ i na pewno jeszcze Ci gdzież dołożę 😆

    soojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    LOL! Użmiałam się – uroczy wątek, doprawdy! Lubię mężczyzn takich jak Ty, stylizujących się na skurwieli. I w stwierdzeniu „stylizujących się” dopatruję się wrażliwożci owych osobników 🙂

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [cenzura] lubujace sie w chamach z jednego i drugiego punktu, ze ich pokretne usta sieja co innego, oburzaja sie na takich typkow i z drugiego powodu ze kreuja swiat pelen ostatecznych nastepstw jak zabojstwa, niemowiac o parszywosci zycia, w ktorym [cenzura] defensywa czycha za kazdym rogiem czyniac z siebie wyjatek od reguly

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " męskożć, a wrażliwożć…"

Przewiń na górę