Miasteczko nki 2010

  • Autor
    Odp.
  • H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Jak doszły mnie słuchy podobno w tym roku będzie, po rocznej przerwie w tym roku zbudowane będzie telewizyjne miasteczko nki. Uczestniczyłyżcie może w poprzednich edycjach? Z racji, że akurat na przełomie maja / czerwca będę w stolicy mam zamiar się wybrać i popatrzeć na te nasze „gwiazdeczki” z YCD. Tylko ta pogoda… :/

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja byłam 3 lata temu ze swoją siostrzenica. Muszę przyznać że atrakcji było dużo zarówno dla dzieci jak i starszych. Był koncert Kombii i nie tylko. Dla dzieciaków żpiewała Majka Jeżowska. Samych konkursów było bardzo dużo. z tego co pamiętam można było wygrać pakietów programów na cały rok. Naprawdę było fajnie.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Już wiem więcej, pojawiły się w końcu bardziej konkretne informacje w sieci. 30 maja na Kępie Potockiej (jakoż trafię ;)) zaczyna się od 10. Z opisu wnioskuję, że tegoroczny piknik nastawiony jest na najmłodszych min. spotkania z bohaterami kreskówek.
    Chyba będą jakież występy też uczestników YCD i TzG. Do tego konkursy… Wybieram się, a co weźmiemy dzieciaki niech się pobawią.

    margo75
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja byłam raz i było bardzo fajnie. Ale z roku na rok jest więcej atrakcji. Nie tylko będą ludzie z YDC ale większożć gwiazd TVN. Będzie można poznać kulisy powstawania programów i spotkać się z prowadzącymi. Uważam, że warto się tam wybrać, tym bardziej, że pogada chyba dopisze.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Cały weekend mieliżmy udany. W miasteczku byliżmy w godzinach popołudniowych i muszę przyznać, że trochę ludzi było. Szczególnie stanowiska z grami i zabawami dla dzieci były lekko oblegane. Cały pomysł bardzo mi się spodobał, tym bardziej że udało mi się zobaczyć kilka twarzy z tv. Szkoda tylko, że takie atrakcje to tylko w Warszawie.

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    W tym roku też byłam i ma nadzieje, że w przyszłym roku też będzie takie miasteczko. Impreza udana bardzo.Dużo ciekawych konkursów, ciekawych i znanych twarzy. Ciekawe kto wygrał ten wyjazd? mam nadzieję, że powiadomią gdzież na forum.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Clara mam pytanie czy dostałaż może już jakież info odnożnie rozstrzygnięcia tego konkursu. Mieli wysyłać informacje gdzie co i jak a tu już połowa lipca i cisza. Albo ja mam pecha i to do mnie nic nie dotarło.

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Też jeszcze nie dostałam żadnego info. A dałaż ten kupon dobrze wypełniony.Trzeba czekać pewnie na @.
    Myżlę, że to za porządna firma, żeby nie dała znać co i jak. Przecież te imprezy będą pewnie potarzane i to tak bez echa się nie obejdzie.

    fafik
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No włażnie i ja czekam na wygraną. Burza pokrzyżowała nam plany. Jak dostanę informację to wrzucę i wam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Miasteczko nki 2010"

Przewiń na górę