Miłe Panie proszę o pomoc !

  • Autor
    Odp.
  • ramzes
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam !

    To mój pierwszy raz na tym forum (proszę o wyrozumiałożć :)).
    Piszę do Was z powodu motylków w brzuchu na JEJ widok i nie zrozumiałej dla mnie sytuacji, aczkolwiek wiem że powiecie kawa na ławę i tyle ! to ty jesteż facetem inicjatywa należy do ciebie. Tak to już wiem i nie raz ją stosowałem, ale w tym przypadku jest trochę inaczej gdyż jest to moja koleżanka z pracy i tu trochę mam mieszane uczucia ?! Teraz trochę faktów: wczeżniej nie zwracaliżmy na siebie uwagi ale od dwóch tygodni idąc korytarzem wymieniamy się tak ognistymi spojrzeniami, obdarowujemy się czułymi użmiechami, przynajmniej raz dziennie dzwoni po mnie żebym jej pomógł, ostatnio złożyła mi życzenia z okazji urodzin a pracuje tam bardzo krótko i nie mamy wspólnych znajomych żeby wiedziała że mam urodziny.
    Jest jeszcze trochę tych faktów powiedzcie mi czy to można jakoż czytać czy Ona po prostu chce być miła ?!
    Chce podejżć do niej bardzo delikatnie żeby wszystkiego nie zepsuć, choć z drugiej strony jeżeli zaproszę ją na jakąż randkę to myżlę że stosunki miedzy nami się nie popsują a obrączki na palcu nie ma i jak ma faceta to ja zawsze mogę starać się powalczyć o nią 🙂 !!
    Poradźcie mi czy to co opisałem wczeżniej to można to odebrać jako dowodu sympatii do mojej osoby ?

    dzięki i pozdrawiam

    Radek z Sosnowca

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    W nowej pracy, czesto nie zauważmy sygnałów od tzw „starych pracowników” często z obawy a często z przerazliwej ilosci obowiazkow…. Poza tym tak moze byc z kims, moze byc sama z wyboru, ale napewno jakas mila dusza w pracy jej sie przyda
    Pwodzenia

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Po prostu zapros ja na kawe. Usiadziecie sobie w kawiarni i porozmawiacie, bez zadnych zobowiazan. Dowiecie sie czeos o sobie nawzajem….i zobaczysz co bedzie dalej. Przeciez na kawe chodza wszyscy, wiec co za problem ja zapytac?

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Tak kawa oc zywiscie, albo na jakies piwko po pracy

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Oby Ci sie wsztysko ladnie udalo. Ale jets jedna stara zasada. Cytuje, wiec prosze sie nie obrazac za sownictwo – never f… in the factory (office)
    Glupie to napawrde nie ejst. Kobiety pociagajace sa wszedzie, laczego wiec nie w meisjcuz pracy. Ale klopoty pozniej z tego wynikajace sa neisamowite. Chyba , ze pozniej zazcniecie pracwac w osobnyhc frimach.

    Pozdrawiam

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Green…. żwięta prawda:)))
    never f… in the factory (office), myżlę że każdy z nas powinien sobie to zapisac w notesiku!!!!

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    dopiero dzisiaj dolaczylam wiec nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale jesli tak, to zdecydowanie TAK
    ona jest toba zainteresowana
    do dziela, ale nie KAWA NA LAWE, tylko delikatnie, najpierw rozmowy, potem kawa, potem randka itepe
    powodzenia 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Miłe Panie proszę o pomoc !"

Przewiń na górę