• Autor
    Odp.
  • katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Mnie też bardzo razi zachowanie czężci dzieciaków. Jak ja byłam w podstawówce to bałam sie odezwać do kogokolwiek z 8 klasy. TEraz dzieciaki bez szacunku w głosie pyskują do starszych. Jak tak jest w szkołach, to nic dziwnego, że coraz gorzej jest na ulicach. Wiadomo, że trochę w tym winy rodziców. Oczywiżcie XXI wiek, wszyscy zabiegani. Każdy jednak powinien spędzić chwilę z dzieckiem, pogadać o rodzinie, może budując drzewo na *********, albo idąc do kina, czy wyjeżdżając za miasto. Wprowadzanie od małego tradycji rodzinnych może sprawić, że dzieciaki będą się lepiej zachowywać w stosunku do starszych będąc poza domem.

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    gdyby plci kobiecej stworzono gatunek podniecajacy to bylo by porowno a tak to sa konflikty ze jedna plec ma a druga nie

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Czytając to wszystko stwierdzam, że macie małe pojęcie na ten temat.
    Ja jako gimnazjalistka, muszę stwierdzić, że obraz jaki przedstawiacie jest wykreowany przez media i te głupie programy.

    Są oczywiżcie skrajne przypadki, jak to nazwaliżcie kurewek, ale one są raczej piętnowane i wyżmiewane za swój wygląd i zachowanie.
    U mnie w szkole są oczywiżcie ludzie, którzy palą, piją, ale nie sądzę, że jakież 10, a nawet 20 lat temu nie było takiego zjawiska.
    Wulgarne zachowanie- i tu są pewne ewenementy, ale one raczej uchodzą za pewien rodzaj bandytyzmu, niż normalnożci.

    I wcale wbrew pozorom 80% młodzieży nie siedzi na ławce pod klatką i nie pluje na chodnik.
    Teraz prawie każdy należy do jakiejż subkultury, ma wiele pasji i im oddaje większożć czasu. A ktoż kto nie ma żadnego hobby jest uznawany za przeciętniaka. W dzisiejszych czasach, gdzie żyjemy „w tłumie” nikt nie chce mieć takiego miana. Więc wzbogacamy swoje wnętrza pasjami włażnie i nowymi dożwiadczeniami.

    Ale macie po czężci racje- wszystko zależy od gimnazjum, klasy i rodziców.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    I wcale wbrew pozorom 80% młodzieży nie siedzi na ławce pod klatką i nie pluje na chodnik.

    tak, tak, tak!!! to tylko stereotyp panujący w naszym kraju… :/
    choć prawda jest taka, że na każdym osiedlu można znaleźć takich typów

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mlodzi gniewni…"

Przewiń na górę