• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Muzyka, Alergia

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Dzieki.. 🙂

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Może dodać jakiż poważny temat – pokój (znaczy dział, a nie nazwa tematu;)), a nie że w dziale hyde park jest i to i ateizm i inne jakież tam…

    co WY na to?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    użytkownik/użytkowniczka o nicku FUNBOSS wkleja posty ciągle o tej samej treżci i będące reklamą.. 😕

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Pousuwałam Myszko.. 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    w dziale Nastolatki jest pełno tematów…

    i użytkownik eLPe wkleja linki jakiejż gry w różnych tematach pisząc że to np. coż o cellulicie..

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Pousuwałam. 😛 Wygląda na to, że w tym nowym dziale brak jakichs zabezpieczeń antyspamowych. A na tego eLPe natknęłam się juz wczeżniej – maniak jakiż.. 🙄

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    @iga81 wrote:

    A na tego eLPe natknęłam się juz wczeżniej – maniak jakiż.. 🙄

    dziecko neostrady 😆 😆

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Nie wiem kto moze sie tym zajac,ale dobrze by bylo pousuwac niektore tematy np. prezenty gwiazdkowe czy stroje na sylwestra…nikt tam juz nic nie wpisuje a bo i po co..juz dawno po swietach,byloby mniej balaganu.
    Za rok mozna utworzyc nowe/swieze 😉
    Co o tym myslicie?

    Sa tez tematy bez odpowiedzi,stare,do ktorych juz nikt nie zaglada..z tym tez moznaby cos zrobic.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Myslę,ze do tych tematow będzie można wrócic za rok,tak jak wrócilismy do tematy „wesołych żwiąt”,ktory został utworzony w zeszłe żwięta 🙂 a fajnie jest zobaczyć co sie pisało rok temu…mnie przynajmniej jakis sentyment ogarnia wtedy… 🙂

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Ja wpadlam na pomysl podobny co w temacie ale tyczy sie wszystkiego. Otóż bałagan jest i to trzeba przyznac. Zakladanie masowo tematow lub zakladanie tych samych tematow nie szukajac ich poprzez opcji „szukaj”. Jesli Pani zaklada temat w dziale nastolatki, ze jej corka nosi aparat i nie moze sobie z tym poradzic to niech najpierw wpisze w „szukaj”: aparat na zebach i wszystko sie tam wyjasni a jesli nie to tak samo mozna w tym samym zalozonym wczesniej temacie dopisac jaki sie ma problem. Bedzie latwiej. Bo zauwazylam, ze sa osoby co zaloza temat i dostaja na niego jedna/dwie/trzy odpowiedzi. A po co to?? To tylko zasmieca forum!!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ale przecież jest opcja szukaj.. nie rozumiem o co Ci chodzi.. a na to nic nie poradzimy.. można tylko mówić.. że jest a niektórzy i tak założą nowy temat..

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Tak wiem, ze jest opcja szukaj. Ale za zalozenie nowego tematu mozna dac przypomnienie, za masowe ich zakladanie ostrzezenie. Na innym forum bylam kiedys pomocnikiem i dawalo sie ostrzezenia itp. a takze jesli byl juz ktos bardzo „nieposłuszny” blokowalo mu sie mozliwosc np. na 2 dni z pisania na forum. I naprawdę wierzcie mi było o wiele mniej syfu!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    tu już były prożby o tą opcje ostrzeżeń.. ale jak widać nie ma ich i pewnie nie będzie 😛

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    No to wlasnie szkoda ….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mniej bałaganu?"

Przewiń na górę