mój mężczyzna traci włosy. jak mu pomóc?

  • Autor
    Odp.
  • lid-ka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    zauważyłam, że mojemu mężczyźnie wypadają ostatnio bardzo włosy. nie jest to łysienie (mam nadzieję) – chyba raczej jesienne przesilenie i nadmiar pracy daje o sobie znać. macie jakież sprawdzone sposoby na poprawienie kondycji włosów?

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    wypoczynek, mało stresu, witaminy, mikroelementy… taki standardowy zestaw :]
    albo rozejrzyj się za jakimż jednym specjalistycznym preparatem, może włażnie przeznaczonym dla panów, wspomagającym odbudowę czupryny. a aptece powinni coż poradzić, a i w necie pewnie niejedną informację można znaleźć.
    ja sama na wypadające włosy brałam różne preparaty – od skrzypu polnego począwszy, przez chyba h-pantoten a na inneov skończywszy. ten ostatni w sumie był zdecydowanie najlepszy.

    lid-ka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a czy któryż z tych preparatów mogą też mężczyźni stosować? no i jaka jest cena?

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    no każdy z nich mogą stosować, nie ma przeciwwskazań :] poczytaj sobie trochę w necie, na forach o tych preparatach i wybierz to, co wyda Ci się najskuteczniejsze. z tego co znalazłam, to tabletki inneov występują w jakiejż „odmianie” specjalnie przeznaczonej dla panów, myżlę że w necie będzie trochę informacji o tym.

    blekitna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ostatnio stosuje doustnie tabletki ducray anacaps.Niestety włosy zaczęły wypadać mi garżciami (trochę przetrenowałam organizm,stres związany z pracą i mała koncentracja nad tym co włażciwie jem).Znajoma aptekarka poradziła zrobić badania krwi pod kontem anemii i hormonów, a jak wszystko biedzie ok to zażywać włażnie ten żrodek. Produkty ducray nie sa tanie,dostępne tylko w aptece ale po sobie widzę ze skuteczne.Wypadanie włosow u mężczyzn ma też inne podłoże niż te co u kobiet ale zapytać w aptece nic nie szkodzi.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mi kiedyż zaczęły wypadać i brałam skrzypovita.Przeszło jak ręka odjał,dodatkowo wlosy sie wzmocnily.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no każdy z nich mogą stosować, nie ma przeciwwskazań :] poczytaj sobie trochę w necie, na forach o tych preparatach i wybierz to, co wyda Ci się najskuteczniejsze. z tego co znalazłam, to tabletki inneov występują w jakiejż „odmianie” specjalnie przeznaczonej dla panów, myżlę że w necie będzie trochę informacji o tym.

    sama z ciekawożci poszukałam i już wiem – inneov homme 😉 specjalnie dla panów z problemami łysienia, hamuje ten proces, zagęs**** włosy, poprawia ich kondycję – nic tylko kupować 😀

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    moja szwagier zażywał ten inneov homme wczeżniej, jak miał problemy z włosami. tylko, że oni we Francji mieszkają, więc tam były te tabletki w aptekach, ale jak mówicie, że w Polsce też już są, to może sama kupię swojemu facetowi.

    Tina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Polecam wizytę u dobrego dermatologa, żeby sprawdzić czy to nie jest chorobowe.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Od razu powiem że nie znam tego żrodka i (jeszcze) go nie próbowałam. Hair okey – oprócz tego co mają podobne żrodki ma jeszcze kompleks białek serwatkowych.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    pewnie, że trzeba sprawdzić u dermatologa i w ogóle u lekarza, czy wypadanie włosów nie jest skutkiem jakiejż choroby. ale jeżli mężczyzna łysieje „typowo”, czyli zaczyna się od zakoli na skroniach, to raczej jest to zwyczajny proces łysienia, a nie choroba skóry czy inna wewnętrzna. i w takich sytuacjach odpowiednimi tabletkami można to zatrzymać.

    lid-ka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    witajcie. otóż mój mężczyzna sam ostro wziął się do roboty i od kilku dni zażywa ten inneov homme przeciwko łysieniu. doradziła mu go aptekarka, ale ja i tak poczytałam o tych tabletkach w necie i mam nadzieję, ze potwierdzi się ich cudowne działanie, o którym piszą.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    cudowne jak cudowne – z tego co czytałam to poparte badaniami klinicznymi, a nie nie zapewnieniami cudotwórcy 😉
    jak ma pomóc to pomoże i już 😉

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    a nie ma problemów skórnych? włosy wypadaja także z powodu chorób dermatologicznych. zapoznaj się z tymi [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mój mężczyzna traci włosy. jak mu pomóc?"

Przewiń na górę