Moja ulubiona wada

  • Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Macie może jakaż wadę, którą lubicie, która Wam wcale nie przeszkadza?? A nawet uważacie, że bez niej nie byłybyżcie(bylibyżcie) już taką(takim) super sobą??

    Ja mam jedną taką, której za nic nie chciałabym sie pozbyc. Chociaż kiedyż bardzo mnie ona denerwowała. Nie umiem wymawiac „r”. Ale jakoż teraz mi to nie przeszkadza, to mój znak rozpoznawczy hehe. Tylko czasami mam problem z pisownią wyrazów w których jest jednoczeżnie „r” i „l”.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    głupia ambicja, no , ale ona mi na dużo pozwala, podobnie jest z dumą, wiele razy uratowała mi skórę:)

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ambicja,duma i to,ze ejstem uparta z czego sie ciesze bo czasem wygrywam na tym. 😆 😀

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    U mnie też ambicja i ciekawożć żwiata. Nie lubię czegoż nie wiedzieć, zawsze dążę do poznania prawdy i mi się to udaje. 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wada…hmmm ja tam kocham siebie taką jaką jestem,więc ciezko mi cos wybrac… 😉 może moj totalny brak punktualnożci 🙂 jesli o spoznianie chodzi to jestem mistrzem!Potrafię spóźnić sie na 12 na zajęcia,albo przyjżc trzy godziny po czasie rozpoczęcia zajęć ze swoim słynnym juz zdaniem „lepiej późno niż wcale,nie?” 😆 znajomi się zawsze wkurzają kiedy stoją 20 min w umowionym miejscu… a co najlepsze,ja sobie nic z ich zarzutów nie jestem w stanie zrobić.Moja dywiza w tej kwesti brzmi:”Przyszłam,jestem-powinniżcie się cieszyć” 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wymyslacie jakies glupoty. ciekawosc swiata czy duma to waszym zdaniem wady?

    ja tam nie rozgraniczam niczego na wady i zalety. wszystko to cechy. i tyle.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie też ambicja i ciekawożć żwiata. Nie lubię czegoż nie wiedzieć, zawsze dążę do poznania prawdy i mi się to udaje. 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    wymyslacie jakies glupoty. ciekawosc swiata czy duma to waszym zdaniem wady?

    Może Manora miała na myżli WśCIBSKOśĆ, ale użyła przyjemniejszego zamiennika? 😆

    Co do mnie – lubię wszystkie swoje cechy charakteru, tak wady jak i zalety, więc nie będę łuskać tej naj-naj-najjjj… Po prostu lubię siebie taką jaką jestem 😈

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Ja chyba dodam od siebie upór.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    jasne, że duma może być wadą. Bo może wiele zaprzepażcić w uczuciach, bo ktoż będzie zbyt dumny by porozmawiać. ale co ja tłumacze podstawowe rzeczy.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale to, o czym piszesz nie ma nic wspolnego z duma.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jestem uparta jak osioł. albo wręcz jak stado osłów…

    ale to co wg więlu ludzi jest wadą (ok, czasem nią bywa) dla mnie często bywa zbawieniem losu 😉

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Swoją drogą ciekawe czemu osioł stał się symbolem uporu i głupoty, skoro w antyku był symbolem mądrożci:P

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja tez jako swoja wadę wymienie upór

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Moja ulubiona wada"

Przewiń na górę