Moje hobby odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    -dieta (najlepiej 1200 kalorii dziennie)
    -ćwiczenia
    -konsekwencja
    polecam strone [usunięto_link] możesz tam założyć swoje konto, masz licznik kalorii, spalania wagi i dużo innych pomocnych rzeczy

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja wczoraj zaczelam sie odchudzac-po raz kolejny 🙄
    Postanowilam o polowe mniej jesc,bo ostatno troche pofolgowalam…ale wiecie-swieta 🙄
    Beda jadla sniadanie i obiad(kolo poludnia),ostatni posilek musi byc przed szesnasta i to bedzie jakis owoc czy warzywo. Odstawilam slodycze,fast-foody,slodkie napoje,postaram sie ograniczyc spozycie chleba i ziemniakow. Jesli chodzi o cwiczenia to mam starsznego lenia..ale wczoraj zrobilam kilka brzuszkow.
    Mam nadzieje,ze mi sie uda 😉

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    monika uda ci sie owszem- ale nie na dluugo!

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    monika uda ci sie owszem- ale nie na dluugo!

    Mowisz,ze nie wytrzymam czy o efekcie jojo?

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    efekt jojo

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    efekt jojo

    Wiem,wiem..ciagle o tym mysle,ale za 3 tygodnie zaczynam znowu grac w squasha,a tam sie naprawde spala kalorie. Jestem dobrej mysli 😉

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    no to bierz sie za jakikolwiek ruch 😉

    pamietaj odzwywianie jest bardzo wazne jesli nie dostraczysz niezbednych substancji do organizmu i bedziesz malo jesc i niezdrowo to:

    *szybciej sie zestarzejesz (organizm nie bedzie produkowal sam antyuytleniaczy kore zabijaja wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie sie
    *bedziesz chudla wolno jesli ograniczysz bialko (ktore buduje w naszym organizmie karnityne , w dodatku budeuje hormony i prawie caly organizm)
    * twoja slkora bedzioe w gorszym stanie(brak witamin i bialka oraz tluszczyu zdrowych)
    * paznokcie i wlosy j.w.
    *organizm bedzie cierpial
    *szybciej zlapiesz choroby i wiele wiele innych spraw – zastanowcie sie nad konsekwencjami nie odrzucajcie bialka i zdrowych tluszczy oraz witamin

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    no to bierz sie za jakikolwiek ruch 😉

    pamietaj odzwywianie jest bardzo wazne jesli nie dostraczysz niezbednych substancji do organizmu i bedziesz malo jesc i niezdrowo to:

    *szybciej sie zestarzejesz (organizm nie bedzie produkowal sam antyuytleniaczy kore zabijaja wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie sie
    *bedziesz chudla wolno jesli ograniczysz bialko (ktore buduje w naszym organizmie karnityne , w dodatku budeuje hormony i prawie caly organizm)
    * twoja slkora bedzioe w gorszym stanie(brak witamin i bialka oraz tluszczyu zdrowych)
    * paznokcie i wlosy j.w.
    *organizm bedzie cierpial
    *szybciej zlapiesz choroby i wiele wiele innych spraw – zastanowcie sie nad konsekwencjami nie odrzucajcie bialka i zdrowych tluszczy oraz witamin

    Ojej..ale sie rozpisalas 😉 ale ja to wszystko wiem. Uwiez mi,ze nie zrobie nic ,aby sobie zaszkodzic 🙂
    W kazdym razie dzieki 😉

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] 🙂:wink:

    pamietaj odzwywianie jest bardzo wazne jesli nie dostraczysz niezbednych substancji do organizmu i bedziesz malo jesc i niezdrowo to:

    *szybciej sie zestarzejesz (organizm nie bedzie produkowal sam antyuytleniaczy kore zabijaja wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie sie
    *bedziesz chudla wolno jesli ograniczysz bialko (ktore buduje w naszym organizmie karnityne , w dodatku budeuje hormony i prawie caly organizm)
    * twoja slkora bedzioe w gorszym stanie(brak witamin i bialka oraz tluszczyu zdrowych)
    * paznokcie i wlosy j.w.
    *organizm bedzie cierpial
    *szybciej zlapiesz choroby i wiele wiele innych spraw – zastanowcie sie nad konsekwencjami nie odrzucajcie bialka i zdrowych tluszczy oraz witamin

    Ojej..ale sie rozpisalas 😉 ale ja to wszystko wiem. Uwiez mi,ze nie zrobie nic ,aby sobie zaszkodzic 🙂
    W kazdym razie dzieki 😉

    łatwo powiedziec: nie zrobie sobie krzywdy. czasem nie ejstesmy tego swiadome, spojrzmy chociaz na anorektyczki, ktore nieswiadomie wyrzadzaja sobie wielkie szkody.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    łatwo powiedziec: nie zrobie sobie krzywdy. czasem nie ejstesmy tego swiadome, spojrzmy chociaz na anorektyczki, ktore nieswiadomie wyrzadzaja sobie wielkie szkody.

    Mnie to nie grozi,waze duzo za duzo i nie bedzie mi tak latwo sie tego pozbyc,tymbardzej,ze uwielbiam jesc…

    humanista
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    efekt jojo

    Nie mam efektu jojo. Jestem 8 miesięcy po diecie. Straciłem 20 kilogramów i niska waga się utrzymuje. Nie muszę kontrolować teraz jedzenia bo mam mniejszy apetyt.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    a jak ta dieta wygladala? do tego byl ruch??

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    Beda jadla sniadanie i obiad(kolo poludnia),ostatni posilek musi byc przed szesnasta

    kto wam radzi jedzenie ostatniego posilku o tak wczesnych godzinach to głupota ostatni posilek powinien byc 2-3 h przed snem poza tym powinno sie spozywac 5 posilkow w ciagu dnia a nie 3 glownie dlatego ze w rytmie 5 razy na dzien zmienia sie metabolizm konkretnie zwieksza sie przez co efektywniej i trwalej sie chudnie, im mniej posilkow jesz tym organizm sie do tego bardziej przystosowuje obniżajac podstawowa przemiane materii i magazynuje energie w postaci tluszczu na dlugie godziny przerwy co nie sprzyja odchudzaniu.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    No i maciek podobno niekoniecznie te 5 posiłków. Czytałem książkę Cezarego Żaka – facet schudnął 30kg i pisał, że 3 również dobre są.

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    No i maciek podobno niekoniecznie te 5 posiłków. Czytałem książkę Cezarego Żaka – facet schudnął 30kg i pisał, że 3 również dobre są.

    dla mnie Cezary Żak nie jest zadnym autorytetem w dziedzinie zywienia. Pisal ze 3 są dobre czy spozywal 3 bo to duza roznica.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Moje hobby odchudzanie"

Przewiń na górę