molda kobieta z dojrzalym zonatym facetem- pomc

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ola, raczej sobie odpużć. czuję, że i tak będziesz przez niego nieszczężliwa.
    po co mam Ci wyłuszczać. skoro będziesz cierpieć. odpużć. to nie dla Ciebie.

    Hard.

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    czytam Twojego posta i zauważam w nim wiele podobieństwa do mojej, powiedzmy, historii.
    różnica jest taka, że mój facet jest niewiele starszy ode mnie i kontakty z byłą żoną ma zdecydowanie kiepskie, co z mojego punktu widzenia jest jednak na plus, no i dziecko ma jedno.

    mimo tego, że potrafi być cudowny, to z perspektywy czasu kiedy patrzę na mój związek, powiedziałabym sobie: zastanów się dobrze. bo tych cudownych momentów jest mnóstwo, ale pojawia się jakież nieporozumienie, głupie słowo, cokolwiek o czym też wspomniałaż i zaczynam się nad tym wszystkim zastanawiać… chciałabym wiedzieć co mu tak naprawdę siedzi w głowie.

    jest bardzo ciężko być w związku z kimż, kto ma taki bagaż, podczas gdy Ty dopiero otwierasz ten rozdział w swoim życiu.
    podziwiam kobiety, które decydują się na związek z rozwodnikiem z dziećmi. wiążąc się z nim, wiążesz się również z nimi. zastanów się bardzo dobrze 10 razy czy jesteż na to gotowa.
    mi wydawało się, że to wszystko jest do p****żcia… i było całkiem ok póki nie zaszłam w ciążę.
    chociaż jeszcze nie urodziłam, to zmienił mi się trochę sposób myżlenia, bo teraz to moje dziecko jest dla mnie najwazniejsze, wszystko jest dla mnie nowe i przerażające, a on już to przerabiał i podchodzi do tego z większym dystansem, nie potrafię teraz tego dokładnie nazwać.
    czasem naprawdę myżlę, że o wiele łatwiej byłoby przechodzić przez to z kimż, kto jest na tym samym etapie co ja… to wszystko przytłacza, frustruje…

    tymbardziej dziwi mnie, że wczeżniej Twój wybranek sam mówil o dziecku, a teraz nagle jest na nie. porozmawiaj z nim szczerze jak to sobie wyobraża… czego chce dalej od życia, od Ciebie…
    zastanawiam się ile masz lat, bo nie napisałaż. przepraszam, że to powiem, ale może dla niego jesteż tylko objawem kryzysu wieku żredniego?
    jakbyż chciała pogadać, to chętnie wysłucham(przeczytam) 😉

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Popieram calkowicie, co napisala Milena. Macie rozne doswiadczenia zyciowe i jest mocny zgrzyt. Ja nigdy nie bylam w takiej sytuacji, ale przechodzila przez to moja kolezanka. Im sie udalo, bo facet calkowicie sie odcial od swojej bylej zony i nawet dzieci, bo bardzo kocha Kasie. Teraz maja corke i wszystko gra, ale jak dla mnie jego dzieci z poprzedniego zwiazku bardzo na tym ucierpialy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " molda kobieta z dojrzalym zonatym facetem- pomc"

Przewiń na górę