Muszkieterki

  • Autor
    Odp.
  • Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Napalam się na ten rodzaj butów na zimę.
    Myżlę o szarych lub beżowych. Myżlę o delikatnym obcasiku no i chcę zeby jak najbardziej przylegały do nogi. Nie przepadam za zbytnio pofałdowanymi.
    A Wy posiadacie takowe? ALbo zamierzacie na jesien się w nie zaopatrzyć? 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Muszkieterki super są;) Ale dla mnie tylko płaskie, za kolano i trochę luźniejsze, żeby łatwo spodnie w nie pakować;) Niecierpię mieć butów, które długo się wkłada;0

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    dziewczyny a mogłybyżcie zapodać jakież fotki tych muszkieterek bo nie wiem jak wizualnie wyglądają takie buty? najlepiej fotki z katalogu wysyłkowego. Bardzo lubię przeglądać katalogi i przede wszystkim robić zakupy 8)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No w sumie mogą wyglądac różnie, bo to zależy czy takie jak mnie się podobają czy takie jak zwyczajnej…

    Mnie się takie podobają:

    A z tego co zrozumiałam zwyczajnej chyba coż takiego:

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    wg. mnie te które Ty wysłałaż są strasznie kiczowate i nie eleganckie. Wręcz nawet dziwkarskie. Dlatego z muszkieterkami trzeba uważać, nie można za b ardzo przesadzić z ozdóbkami, bo niezbyt dobrze się kojarzą.

    Mnie podobają się takie proste na lekkim obcasie, bądź bez obcasa ( na ogół preferuje wysoki, ale przy muszkieterkach wygląda to zbyt dziwkarsko 🙂 )

    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    werkaa moim zdaniem wybrała ładniejsze.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Muszkieterki są mega spoko ale zdecydowanie bardziej wolę takie na płaskim obcasie. Wysok obcas już niestety pozbawia te busty jakiegokolwiek uroku i robi z nich bardziej hmmm frywolne buty 😛

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    świetna sprawa, tylko nie żwiecące i nie na obcasie…i co tu dużo mówić, tylko długie nogi wyglądają w nich dobrze, te krótsze mogą zostać jeszcze dodatkowo optycznie skrócone;)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Tylko na płaskim obcasie.Do spodni rurek genialne.Myżlałam,że mniej jest zwolenniczek na płaskim obcasie:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Muszkieterki?? Uwielbiem! 😀
    Ale tylko na płaskim obcasie i z luźną,marszczona cholewką,coby spodnie swobodnie się mieżciły 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muszkieterki"

Przewiń na górę