• Autor
    Odp.
  • anetta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Spokojnie polecam mydla i inne ze sklepu [usunięto_link].

    Kosmetyki naturalne i ekologiczne znad Morza Martwego – Izrael.
    W sumie, do wyboru do koloru : antycellulit, skora, skin, tonic, body, body lotion, szampon, łloto, mud cosmetics, maseczka itd.

    Fakt, te kosmetyki nie są super tanie, zwłaszcza w UK. Ale akurat ten sklep ceny ma naprawde dobre.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Z cenami to fakt ale kosmetyki z morza martwego są niesamowite.Szcególnie w walce z cellulitisem.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A co one niby mają takiego czego inne nie mają?

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Podpinam się pod pytanie kowala. Co niby takiego cudownego mają w sobie te kosmetyki z morza martwego, o których piszesz, czego inne nie mają? Tak na marginesie, cieszę się mama_muminka, że kolejną dziewczynę udało mi się przekonać do tej kostki myjącej 😉

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    To akurat nie było trudno 😉 wystarczyło, że wypróbowałam to mydełko, jest bardzo dobre, więc w sumie samo się 'sprzedaje’ 🙂

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Tak naprawdę to mydła Dove nie powinno nazywać się mydłem i nazwa kostka myjąca jest moim zdaniem bardziej trafna, bo zwykłe mydła mają odczyn zasadowy.

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Skoro tak upierasz się przy tym nazewnictwie, co według mnie jest szczegółem, ale może się nie znam 😉 to czym są Twoim zdaniem kostki myjące od Dove? Jaki mają odczyn? Nie taki, jak inne mydła?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @Kowal wrote:

    A co one niby mają takiego czego inne nie mają?

    Zapach soli;)?

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Skoro tak upierasz się przy tym nazewnictwie, co według mnie jest szczegółem, ale może się nie znam 😉 to czym są Twoim zdaniem kostki myjące od Dove? Jaki mają odczyn? Nie taki, jak inne mydła?

    Normalne mydła mają odczyn zasadowy, a Dove ma neutralny, czyli nie wysusza skóry tak jak inne. Poza tym w kostkach Dove nie ma w ogóle mydła, tak więc nie pozostawia osadu mydlanego na skórze, tak jak to się dzieje normalnie ze zwykłymi mydłami, gdy używa się ich w połączeniu z twardą wodą.

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Magdalenha, dzięki za odpowiedź. Szczerze mówiąc, nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mydła ma odczyn zasadowy, a taka kostka myjąca nie, to znaczy, że w ogóle istnieje między nimi jakaż różnica.

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z tego co wiem, to ta różnica dotyczy tylko Dove. To był sposób firmy, żeby się wyróżnić spożród innych. Moim zdaniem same plusy z tego są, bo takie kostki są lepsze dla naszej skóry po prostu 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Normalne mydła mają odczyn zasadowy, a Dove ma neutralny, czyli nie wysusza skóry tak jak inne. Poza tym w kostkach Dove nie ma w ogóle mydła, tak więc nie pozostawia osadu mydlanego na skórze, tak jak to się dzieje normalnie ze zwykłymi mydłami, gdy używa się ich w połączeniu z twardą wodą.

    Jesteż pewna tego co piszesz ?;)

    [usunięto_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    A co one niby mają takiego czego inne nie mają?

    Zapach soli;)?

    hehe 😀

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    nie ma co się zastanawiać, bo serio widać różnicę przy stosowaniu tej kostki. Ja używam Dove do mycia rąk i twarzy (!) od niedawna a już widzę, że moja skóra jest gładsza, bardziej nawilżona. W każdym razie nie muszę już nosić wszędzie w torebce kremu do rąk i co chwilę ich smarować.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A stosowałyżcie kiedyż to mydło [usunięto_link] widziałam takie u znajomej, która ma bardzo delikatną skórę a ono włażnie przeznaczone jest dla osób ze skóra delikatną i wrażliwą. Poza tym zachęca mnie również cena, która jest niższa niż ta w aptekach.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja do twarzy używam wody miceralnej, rąk mydło, ciało żele pod prysznic..
    a skórę wrażliwej na rękach nie mam, więc każde mydło jest ok 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mydło do skóry wrażliwej"

Przewiń na górę