Na ile ważne jest dla Was by mieć ciuch z nowej kolekcji?

  • Autor
    Odp.
  • PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    trzeba też brać pod uwagę, że to co jest w outletach to często rozmiary xxs lub xxl, więc ciuchy stamtąd nie pasują na wielu, a żciżlej rzecz ujmując pasują jedynie na wybranych. bo zazwyczaj to co tam trafia to resztki pozostałe z wyprzedaży, czyli coż czego NIKT nie chciał wziąć. a więc czasami ciężko bywa, gdy chce się coż zakupić, ale przyznam, że jednak czasami się udaje coż wygrzebać. mimo to, jeżli już coż kupuję w sklepie (raczej chodzę do second-handów) to wolę dać trochę więcej pieniędzy i mieć coż co jako tako na mnie leży.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Niezbyt ważne, lubię wyprzedaże;]

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Dla mnie też nie jest to ważne, o wiele ważniejsze jest dla mnie, by mieć ciuchy o oryginalnym fasonie czy też z ciekawego materiału;)

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Dla mnie to zupełnie nieistotne. Szczególnie, ze męska moda staje się coraz bardziej zniewieżciała:P Przede wszystkim ubrania mają być wygodne, miło by było, żeby były też tanie 😉

    lelini
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Generalnie nie interesuje mnie czy ciuch jest z najnowszej kolekcji i od znanego projektanta. Jak kupuję ciuchy to muszą być dobrej jakożci i generalnie ponadczasowe – czyli można nosić dłużej niż jeden sezon modowy. A najważniejsze muszę się w danym ciuchu dobrze czuć i wyglądać. A modowe trendy mogę gonić dodatkami. A szczerze mówiąc nie rozumiem osób które wydają ogromne sumy na jeden ciuch – bo z nowej kolekcji – ja za tą kwotę wolę kupić trzy inne rzeczy i wyglądać jednakowo dobrze 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Dla mnie nie ma to znaczenia.
    Nie ma też znaczenia marka. Ma być dobra jakożć.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    trzeba też brać pod uwagę, że to co jest w outletach to często rozmiary xxs lub xxl, więc ciuchy stamtąd nie pasują na wielu, a żciżlej rzecz ujmując pasują jedynie na wybranych. bo zazwyczaj to co tam trafia to resztki pozostałe z wyprzedaży, czyli coż czego NIKT nie chciał wziąć. a więc czasami ciężko bywa, gdy chce się coż zakupić, ale przyznam, że jednak czasami się udaje coż wygrzebać. mimo to, jeżli już coż kupuję w sklepie (raczej chodzę do second-handów) to wolę dać trochę więcej pieniędzy i mieć coż co jako tako na mnie leży.

    W outletach czesto mozna znalezc rzeczy nietypowe nietylko rozmiarowo, czesto jakas kolekcja ma wzor lub kolor ktory akurat nie trafia w gusta w danym regioniem, z rozmiarami to nie jest regula, ale czesto wlasnie tak bywa.

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    @sebmak wrote:

    Markowe ciuchy z najnowszych kolekcji są na ogól bardzo drogie. Ostatnio coraz łatwiej spotkać outlety w których można np. kupić [usunięto_link] ze starszych kolekcji w bardzo dobrej cenie. Outlety ciuszkowe oferują produkty najlepszych marek takich jak Nike, Adidas, Lee, [usunięto_link], bluzy, buciki etc. Czy wolicie zapłacic 2 razy więcej mając żwiadomożć, że [usunięto_link] które kupiłyżcie są z najnowszej kolekcji, czy wręcz odwrotnie? A może jeżli decydujecie się zakupić outletowe towary takie jak [usunięto_link] to wolicie to zrobić na allegro?

    Większożć kobiet lubi posiadać nową i modną czężć garderoby z najnowszej kolekcji, choć pewnie wiele uzależnione jest od możliwożci finansowej. Nie mniej satysfakcja i radożć, że można coż upolować za połowę ceny jest nieoceniona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na ile ważne jest dla Was by mieć ciuch z nowej kolekcji?"

Przewiń na górę