• Autor
    Odp.
  • Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Hey,
    podzielcie się ze mną swoimi pomysłami na poddasze 🙂 bo jakoż nie mogę sobie poradzić z tymi skosami 🙂

    gracja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    hmmm a w jakim stylu chciałabyż urządzić sobie pokoik?? może jakież kolorki już wybrałaż? jest sporo pomysłów na skosy:) czekam na to co już masz zaplanowane w głowie 😉

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Chciałabym coż nowoczesnego 🙂 myżlałam nad ciemna żliwką jeżli chodzi o kolor 🙂 mam sporą wnękę w tym pokoju wiec myżlałam nad szafą albo jakimiż półkami w tym miejscu..[/list]

    ahimsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    zamiast łóżka proponuję sam materac, zostaje trochę więcej przestrzeni a dożć oryginalnie to wygląda:)

    triss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    na poddaszu żwietne mieszkanie widziałem tutaj
    [usunięto_link]
    może trochę za duże i taras chyba jest trochę zacieniony, ale może tylko był gdy robione te wizyte.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    piękne to mieszkanie ale skosów nie widzę 😉
    Jak na razie kupiłam czerwona kanapę rozkładaną (zaoszczędzi mi miejsca,materac sam odpada bo pies by na nim spał 24godz. na dobę;)i półkę na książki -zwykłą drewnianą .. teraz szukam jakiejż komody, stolika -no i została mi jeszcze szafa – już się umówiłam na pomiary ale nie mogę się zdecydować co do układu szafy i jej koloru 🙁
    tutaj są wszystkie rodzaje wypełnień firmy która będzie mi szafę stawiać:
    [usunięto_link]
    Pomocy
    ps. pokój jest w kolorze beżu, jakoż mi się tej żliwki odechciało

    Adzia1990
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    a masz mały czy duży ten pokój?do beżu pasuje jakiż jasny kolor:) łóżko daj sobie pod spad i jakąż lamkę nocną( będziesz miała fajny efekt)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    pokój duży, zajmuje większożć poddasza, jest tam tylko łazienka, pokój na wszystkie rzeczy niepotrzebne – stare ubrania, zimowe kurtki itp. Chciałam, żeby był duży, ale wyszedł chyba za duży heh
    Z tym jasnym to chyba masz racje, bo pokój nie jest za widny wiec jakbym zaszalała z ciemnym to mogłoby wyjżć dziwnie. A co myżlicie o jasnym brązie??
    Z tym parawanem to też fajny pomysł, tyle tylko, że raz próbowałam ustawić taki we wnętrzu i nigdzie mi nie pasował – ale to moje zdolnożci dekoratorskie.. nie potrafiłabym go dobrze ustawić.

    Maszka01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    a ja bym się wcale nie zamykała na lustro – mam sypialnię na piętrze gdzie jest skos i był problem z szafą (żadna standardowa tam nie chciała wejżć, bo skos mam na prawie całej wielkożci sypialni) – zamówiłam szafę w zakładzie który robi meble na zamówienie i doradzono mi abym zamiast normalnych frontów wybrała lustro (takie odrobinę ciemniejsze aby nadało wnętrzu nieco łagodniejszy wygląd). i jestem zadowolona, nawet bardzo – wnętrze się powiększyło i zyskało na uroku, a z tym utrzymaniem w czystożci to wcale nie jest tak źle – lustro wcale się bardziej nie brudzi niż inne powierzchnie – a efekt super 🙂 jak masz wątpliwożci to zadzwoń do nich – na pewno coż ciekawego Ci doradzą (tak jak mi) – 601 279 100 (firma z Raszyna k. Warszawy – przed Jankami) i daj znać na czym stanęło

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    na poddaszu, w takim razie radę jakoż przytulnie.
    ciepłe kolory na żcianach (żółty, pomarańczowy) do tego jasne meble.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Lustro to nie dla mnie..wydaje mi się takie zwykłe. Ja bym chciała szafę która zachwyca 😀
    Bardzo lubię żółty i pomarańczowy ale do beżowych żcian chyba nie bardzo pasują?
    a co myżlicie o takim zestawie kolorów? [usunięto_link]
    do tych kolorów mogłabym dobrać dodatki w kolorze żliwki? cz to byłoby juz za duzo?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na poddaszu"

Przewiń na górę