• Autor
    Odp.
  • tomekwapisz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    To nie reklama. Polecam Samosfora sam korzystam i moja Pani nie narzeka. W sumie to najlepsze są zapachowe, aromatyczne. Można też iżć na saunę by pozbyć się toksyn i skorzystać z olejku aromatycznych.

    natasz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja od lat używam olejków do masażu z Ziaji.

    Ageczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A jeżli ktoż nie lubi uczucia tłustożci na skórze, to ja polecam masło kakaowe z Ziaji 😉

    alana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mogę polecić olejek ylang-ylang Avy. Spisuje się rewelacyjnie przy domowych masażach – mąż był zachwycony 🙂 Dobrze rozprowadza się po skórze i delikatnie ją natłuszcza. Ma piękny zapach, co dodatkowo sprzyja relaksowi 🙂

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja od lat używam olejków do masażu z Ziaji.

    a możesz polecić któryż konkretny?

    rozalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Polecam olejek do masażu marki Alterra z Rossmana 🙂

    Walia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Absolutnym hitem jest moim zdaniem olej kokosowy, bo nawet przy alergicznej skórze jest dobrze tolerowany, a ja mam zawsze z tym problem. Przerabiałam arganowy, z awokado i z pestek winogron i żaden nie był tak dobry.

    Coraline
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zamiast olejku, wolę domowy masaż ciepłym woskiem. Mam nawet swoją ulubioną świeczkę L’amie de provence – Kwiat Monoi. Oprócz delikatnego, relaksacyjnego zapachu, dobrze się rozprowadza po ciele i dodatkowo nawilża skórę 🙂

    Nadia13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Według mnie warto korzystać z naturalnych produktów, np. olejków orientalnych. Rodzaj olejku zależy od tego, czy masaż ma relaksować, łagodzić ból czy chociażby zmniejszać opuchliznę nóg. W masażu przeciwbólowym dobrze sprawdzą się olejki lawendowe i rozmarynowe, np. z dodatkiem mięty. Rozmaryn i lawenda łagodzą bóle mięśni stawów, a mięta ma działanie łagodzące i chłodzące. A jeśli masaż ma wygładzać przy okazji skórę i zwalczać cellulit to dobrze sprawdzą się olejki cytrusowe.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A czy któraś z Was może używała świec do masażu? Widziałam takie z botame na doz.pl i się zastanawiam. Wydaje się to być całkiem ciekawym rozwiązaniem.

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Najlepszy olejek różany 🙂

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja uwielbiam olejki od Saloos <3 Mają całą gamę zapachów, są najróżniejsze więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Pięknie pachną, są wydajne i całkiem dobra cena 🙂 No i mają tylko naturalne składniki!

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A polecasz jakiś konkretny? Masz jakiś ulubiony?

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jaśminowy przepięknie pachnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepszy olejek do masażu?"

Przewiń na górę