Nasza szansa na sławe-casting

  • Autor
    Odp.
  • Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Zobaczcie kobitki co znalazłam na zaprzyjażnionym forum ,na wrzucie jest casting do reklamówki i teledysku popa – [usunięto_link].
    Mozecie tam poczytac co i jak. Poszukują kobiety i męzczyzny. ja jestem nastawiona na tak, bo mysle ze moze mam co do pokazania, ale moze ktoż z was bedzie chciał spróbowac .

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    kurcze, ja tez bym chciala sobie wziac w tym udzial, ale jakos sie wstydze, chociaz z drugiej strony ci ludzie, co wzieli juz udzial w tym castingu ,to tacy calkiem zwykli sa…wiec…moze i ja sie skusze :). ale kurcze, chcialabym wziac udzial w teledysku :P. i zeby jeszcze jakis fajny zespol tam zagral, wooow 🙂

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Droga rybko, nie ma sie co bac. to taka szansa dla kogos kto chce sie pokazac w żwiatku artystycznym. jezeli ma sie talent i czuje sie na siłach a do tego ma sie fajny, ciekawy pomysł to głowa do góry i do boju.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    o jaaaaa tez bym sie wstyydzila , jakos nie umiem tak na pokaz nic, chociaz pioseneczke fajna tam sobie znalazlam, puszcze misiowi jak jutro wpadnie na herbatke, on lubie takie subtelne kobiece glosiki 😛 [usunięto_link]

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    hehhe….brutalna jestes…ale dobre dostane w leb za to ze sie cieszy..hehehe:)

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    hehhe….brutalna jestes…ale dobre dostane w leb za to ze sie cieszy..hehehe:)

    oj bo ja nieee mam takiego glosiku jak spiewam i troche jestem zazrosna :P. prawde mowiac to szukalam dzisiaj czegos tak bardziej pod siebie niz pod misia w tych piosenkach na wrzucie i powiem szczerze, ze spokojnie jest tam miejsce na konkurencje, bo poki co to takie srednie te piosenki (utworki) tam sa, mysle, ze moznaby sporo tam jeszcze zwojowac, moze odezwe sie do kolezanki, ktora gra na gitarze basowej w zespole, moze oni cos wrzuca swojego? …a czy ktos stad tam cos wrzucil? ma ktos odwage ?:D

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    hih, nie ja sobie dalam spokoj, ale kilka kolezanek sie dorzucily tam z filmikami i robia kariere, faaajnie :)…do jutra sie zglasza muzyka, a pozniej to juz final i glosowania 🙂

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Poczekajmy na ostateczny wynik.Ciekawe jaki zespoł wybiora bo jest pewnie spora konkurencja ,tym bardziej ze do dzis jeszcze mozna podsyłać muze. Reklama pewnie wyjdzie super.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    eee tam, jest duzo zespolow, ktore tak calkiem srednio graja, sa perelki, wiec wstepna zrobia selekcje i tyle. kupa odpadnie 🙂 . ale rzeczywiscie caly cas sie zglaszaja nowi, ale mnie to bardziej ciekawi, ktora z dziewuszek wezma :). bo te chyba najlepiej sobie poradzily 🙂

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    jedno jest pewne i tak wybiorą najleszych 😉 fajnie by było gdyby po tym wszystkim ten zespół miał szanse na to aby zaistnieć na Polskiej scenie muzycznej

    irciaxd
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Podoba mi się to :D:D
    zgłosiłabym się ,ale wiecie .. nieżmiała jestem 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasza szansa na sławe-casting"

Przewiń na górę