Nasze sposoby walki z cellulitem

  • Autor
    Odp.
  • PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jestem w szoku, że nie znalazłam takiego zbiorczego wątku tylko z dobrymi poradami w tym temacie 😯 A przecież jesień i zima to dobra pora, by zawalczyć o gładkie nogi, bo na wiosnę znów zacznie się lament „Nie wyjdę taka na plaże!” 😛 Tak więc drogie koleżanki – jakie macie sprawdzone sposoby walki z cellulitem? Sporo dobrego czytam o zabiegach w gabinetach kosmetycznych, jednak nie jest to przyjemnożć na każdą kieszeń 🙁 Ciekawą sprawą jest też podobno „Celluprogram” – indywidualnie ukladny program, jak radzić sobie z cellulitem, rozpisany na dni, choć podejrzewam, że to też droższa zabawa. Co do kremów – ja nie spotkałam się z żadnym cudem, jedynie gruboziarniste peelingi poprawiają stan mojej skóry, ale to tez tylko na chwilę dosłownie. Może znacie jakież dobre maski do robienia okładów na uda? Fajnie, jakbyżcie napisały, co stosowałyżcie i co jest godne polecenia 🙂

    Tosia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Domowe sposoby mogą się udać albo nie. Tak jak z odchudzaniem, co przynosi efekty jednemu, nie musi być skuteczne u drugiego. Warto się dowiedzieć w czym tkwi problem i jak, oprócz objawów, zwalczać również przyczynę problemu. A w tym celu potrzebna jest diagnostyka wykonana przez fachowca, który zaproponuje odpowiednie postępowanie. Takim miejscem jest np. w Studio Urody „Laura” w Rzeszowie. A domowe sposoby to nie przypadkiem stosowanie czegoż w ciemno?

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    A domowe sposoby to nie jest przypadkiem tańsza wersja tego, co w gabinetach kosmetycznych? :> Taki np. body wraping – folię znajdziemy w każdym gospodarstwie domowym, kawę, sól i oliwę do okładów również 😉 Wiadomo, że nie każdy zabieg powielimy w domu, na pewno nie te wymagające specjalistycznego sprzętu, ale skuteczną namiastkę spa może mieć każdy 🙂 Choć wiem, że łatwo mowić, trudniej zrobić – sama ma cellulit i kiedy przyjdzie mi się pokazać np. na basenie, to pluję sobie w brodę, że nie dbam o to, by go wyeliminować :/ A czym jest ten Celluprogram? Program ćwiczeń czy coż takiego? A jakiego peelingu uzywasz i co polecasz?

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Tosia80, ale przyczyny powstawania cellulitu nie są wiedzą tajemną znaną wybranym, więc specjalista nie jest tu niezbędny. Pomijając, że nie każdego stać… Co złego jest w domowych metodach? Krzywdy sobie nie da zrobić maseczką z kawy 🙄

    Spopielała, Celluprogram to z tego, co wiem, to poradnik z informacjami na temat cellulitu, sposobami walki z nim i 30-dniowym planem działania. Jest wersja complex i exlusive, ta druga zawiera zabiegi u kosmetycvzki, a ta pierwsza tańsze, domowe sposoby – tak, że każdego dnia masz napisane, co dziż masz zrobić. Peelingu uzywam z Dax cosmetics, cukrowe peelingi w brązowo-beżowych opakowaniach, bardzo dobre 🙂

    malyszon1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Oczyszczanie organizmu toksyn też n pewno nie zaszkodzi

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Racja 🙂 Trochę się wgłębiłam w ten Celluprogram i ciekawe rzeczy tam opisują – można zrozumieć sens wielu przedsięwzięć, jeżli chodzi o cellulit. Z toksynami dobrze sobie radzą herbaty – zielona i czerwona.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    @PachnącaAzalia wrote:

    Spopielała, Celluprogram to z tego, co wiem, to poradnik z informacjami na temat cellulitu, sposobami walki z nim i 30-dniowym planem działania. Jest wersja complex i exlusive, ta druga zawiera zabiegi u kosmetycvzki, a ta pierwsza tańsze, domowe sposoby – tak, że każdego dnia masz napisane, co dziż masz zrobić. Peelingu uzywam z Dax cosmetics, cukrowe peelingi w brązowo-beżowych opakowaniach, bardzo dobre 🙂

    A to jest w formie książki ten poradnik? Coż tam ciekawego faktycznie jest, czy taka gadka-szmatka?

    Kaci.Clementon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Opanowałem kilka nowych elementów z witryny internetowej o komputerach. Inną rzeczą, że zawsze zakłada , że systemy komputerowe stały sięproduktem, który każdy musi mieć miejsce zamieszkania dla wielu powodów. One dostarczyć Państwu dogodnych sposobów organizowania domów, płacić rachunki, zakupy, nauki, dostroić się do muzyki, jak również pokazuje zegarek. Innowacyjne podejżcie do zakończenia wielu z tych zadań jestlaptop . Komputery te są przenożne te , małe , mocne i łatwe w transporcie. Życzę szczężcia

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne- ciepło/zimno, usprawnią one krążenie. Odpowiednia dieta no i oczywiżcie dużo ruchu.

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    @Spopielała wrote:

    @PachnącaAzalia wrote:

    Spopielała, Celluprogram to z tego, co wiem, to poradnik z informacjami na temat cellulitu, sposobami walki z nim i 30-dniowym planem działania. Jest wersja complex i exlusive, ta druga zawiera zabiegi u kosmetycvzki, a ta pierwsza tańsze, domowe sposoby – tak, że każdego dnia masz napisane, co dziż masz zrobić. Peelingu uzywam z Dax cosmetics, cukrowe peelingi w brązowo-beżowych opakowaniach, bardzo dobre 🙂

    A to jest w formie książki ten poradnik? Coż tam ciekawego faktycznie jest, czy taka gadka-szmatka?

    No, wydaje mi się, że ciekawe informacje tam są – począwszy od tych biologiczno-medycznych o cellulicie, wtedy łatwiej zrozumieć sens zabiegów, tego, co nalezy jeżć itp. Ja być może wypróbuję ten program, nie mówię „nie”.

    Aisza, a jakies konkrety o diecie, ćwiczeniach? Jakie balsamy polecasz?

    DebbiE33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Peelingi pod prysznicem, traktowanie ud koniecznie zimna woda i smarowanie mocno nawilzajacymi balsamami, te 'wyszczuplajace’ rozpieszczaja nogę, ja np. Mam flosleku do skory suchej i naprawdę polecam.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    O, to ja takie włażnie poradniki lubię 🙂 Lubię czytać o swoim organizmie i próbować go zrozumieć. Niedawno kupiłam książkę Jillian Michaels „Opanuj swój metabolizm” i wsiąkłam, szczerze polecam, chociaż to temat na inny wątek 😉 A ten Celuprogram to też ksiązka?

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A stosowała któraż z Was ten Celluprogram? Bo ja już o nim słyszałam i w sumie mnie by się przydało zrobić coż ze sobą, bo to, co sobie wyhodowałam na udach, to jest jakaż masakra :/

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    W całym procesie ujędrniania nie możemy zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilożci nie gazowanej wody. Jeżli chodzi o ćwiczenia dobre jest pływanie.

    rosaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja ostatnio kupiłam bańki chińskie ale niestety zawsze brak mi czasu i masaż wykonuje bardzo niesystematyczne nie mniej jednak to dobry sposób na cellulit

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasze sposoby walki z cellulitem"

Przewiń na górę