• Autor
    Odp.
  • ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Chcę podszkolić się w języku angielski- w końcu( lepiej późno niż wcale). do tej pory uczyłam się tylko w domu i na zajęciach w liceum( każdy wiem jak wygląda nauka języka w liceum) i nigdy nie uczęs****łam na porządny kurs. Pomyżlałam więc,że zapiszę się do szkoły językowej ale nie wiem jaką powinnam wybrać. Może powiecie mi na co powinnam zwrócić uwagę?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    na zajęcia z native speakerem, ilożć osób w grupie i metody nauczania, w zależnożci jaki sposób trafia do ciebie i czego oczekujesz po takim kursie – czy poprawy umiejętnożci mówienia czy generalnie wszystko- mówienie, pisanie, czytanie, gramatyka.

    Szkoły często oferują podobne warunki, również cenowe. W zależnożci też na jakich nauczycieli trafisz, nie każdy niestety ma dar nauczania, ale tego się nie dowiesz póki nie spróbujesz, chyba że zrobisz rozeznanie jaką szkolę w twojej okolicy i jakiego nauczyciela ludzie sobie chwalą.

    Ja chodziłam swego czasu do Lingualand w Krakowie przez 3 semestry na poziom FCE i mimo że nauczycieli miałam fajnych to nie wiele mi to dało, bo nie motywowali nas zbytnio. Zawsze miałam coż ważniejszego do nauki ze studiów i nie przykładałam się do angielskiego, a niestety samo chodzenie nie wystarczy. Pozatym mi nie odpowiadał sposób prowadzenia lekcji- rzucanie tematu i mówcie ludzie co chcecie- zawsze znajdzie się ktoż kto zagada całą grupę a osoby bardziej nieżmiałe milczą. Tak więc lepiej iżć do grupy z jakimż bardziej rygorystycznym nauczycielem albo wybvrać nauczanie indywidualne.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Najlepsza żeby ci ktoż polecił sprawdzona przez sobie konkretna szkołę.Tyle jest na rynku szkół że nowe nie zawsze są dobre ale czasami lepsze od sprawdzonych i tańsze.Mieszkasz w dużym mieżcie czy w małym?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nauka języka"

Przewiń na górę