nie umiem okreżlić tego co do Ciebie czuje…..

  • Autor
    Odp.
  • Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ciągle słysze od mojego ukochanego,że uwielbia moje towarzystwo, że jestem kochana,że tworzymy cudowną bliskożć,że jestem cudowna,ale on widzi,że ja oczekuje jednego słowa od niego, które jest dla niego szablonowe i w pełni nie oddaje tego co on do mnie czuje…
    Ja myżlę, że się kocha, albo nie kocha – on twierdzi,że to,że ktoż nie mówi: Kocham Cię, to nie znaczy,że nie kocha – tylko pokazuje to tak jak potrafi…
    jeju – proszę o trochę Waszych opinii…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    może nie kocha jeszcze w pelni tylko cczuje coż do Ciebie bardzo mocnego a to sie pozniej przerodzi w miłożc, mój uklochany pierwszy powiedział to slowo ale na moje slowo kocham Cie musiał troszke poczekac moja miłosc musiała dojzec abym mogła to powiedziec ale doczekał się:D myslę że w Twoim przypadku także to bedzie a może ON nie lubi mówi slowa kocham tylko to okazuje czynami

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    u nas tez slowo kocham cie to tak jak u ciebie.. ale wiem ze mnie kocha bo okazuje mi to inaczej.. 🙂

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja nie rzucałam słow na wiatr… nie mowiłam kazdemu ze go kocham 🙂 kiedy na prawde to poczułam i wiedziałam ze to on wtedy powiedziałam :)Musisz poczekać jesli kocha to powie tylko na to trzeba czasu 🙂 uwierz mi 8) jesli inaczej wyraza ta miłosc ciesz sie z tego bo to znaczy ze nie jestes dla niego obojetna:)

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    moj facet bardzo zadko mi mowi ze mnie kocha ale czesciej okazuje. Pierwsze takie slowa uslyszalam po 5 miesiacach a on ode mnie czekal prawie 7 miesiecy.

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Musisz pamiętać że nie wszyscy faceci z łatwożcią mówią o emocjach, może potrzebuje trochę czasu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie umiem okreżlić tego co do Ciebie czuje….."

Przewiń na górę